بازدید مدیر کل زندان های همدان از اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ، پژمان پروین مدیر کل زندان های استان به دنبال بازدید های دوره ای به همراه جمعی از مسئولان ستادی اداره کل  در اردوگاه کاردرمانی  و حرفه آموزی همدان حضور یافت و  از نحوه ساخت و ساز در این مجموعه بازدید و در جریان روند پیشرفت کار قرار گرفت.

پژمان پروین در ابتدا از بندهای در حال بازسازی بازدید و از دست اندرکاران امر بازسازی قدردانی کرد.

در  ادامه مدیرکل زندان های استان با حضور در محل اسکان زندانیان به صورت چهره به چهره با مددجویان این مرکز دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات آنان رهنمودها و دستور مقتضی را صادر کرد.

وی در خصوص اقدامات در حال انجام در اردوگاه کاردرمانی  و حرفه آموزی همدان به مددجویان توصیه کرد که هدف ایجاد محیطی آرام و بهتر برای آنان می باشد بنابراین ضرورت دارد تا پایان ساخت و سازها رعایت نکات  امنیتی وبهداشتی را داشته باشند و کمال همکاری را با مسئولان این مرکز به عمل آورند .

در پایان با برگزاری جلسه با مسئولان اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی ضمن ابراز رضایت از پیشرفت کار رهنمودهای لازم برای ادامه روند بازسازی ارائه و با توجه به فرصت مناسب مرخصی مددجویان تاکید کرد تا با سرعت بخشی و اتمام کار مددجویان بتوانند از مراکز خدماتی و اسکان این مرکز استفاده بهینه را داشته باشند .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*