مدیرکل زندان های همدان بر نقش موثر تعاونی ها در تامین رفاه کارکنان تاکید کرد

پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان در نشست تخصصی با مسئولان تعاونی ها در اداره کل زندان های همدان بر نقش موثر تعاونی ها در تامین رفاه کارکنان  تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،اولین جلسه تخصصی تعاونی ها  پنجگانه کارکنان اداره زندان های همدان با حضور پژمان پروین مدیرکل زندان های همدان و مدیران عامل صندوق تعاونی  کارکنان اداره کل زندان های استان همدان در محل دفتر مدیرکل برگزار شد .

در ابتدای جلسه هریک از مدیران عامل تعاونی های کارکنان  زندان های استان، گزارشی از عمکلرد خود ارائه و پیشنهادهای خود را نیز مطرح کردند .

در ادامه مدیر کل زندان های همدان ضمن قدردانی از زحمات مدیران  عامل تعاونی ها و اعضای هیئت مدیره  ،بر نقش موثر تعاونی ها در تامین رفاه کارکنان تاکید کرد .

مدیرکل زندان های همدان  خاطر نشان کرد :کارکرد و نقش تعاونی ها در تامین رفاه کارکنان با توجه به مسائل و شرایطی که در حال حاضر وجود دارد بسیار مهم و حساس است .

پروین  در ادامه  بر ارتقا ء جایگاه تعاونی ها اشاره کرد و گفت :تعاونی ها می توانند امکان حرکت اقتصادی و تحول بزرگ رادر مجموعه اداره کل زندان های استان همدان در راستای رفاه کارکنان  فراهم کنند.

وی افزود : تعاونی ها با همفکری با یکدیگر  گام های بهتری را برای رفاه کارکنان بردارند و برنامه های خود را ارائه  و عملیاتی نمایند.

گفتنی است در اداره کل زندان های استان همدان تعاونی اعتبار ،تعاونی مسکن ،تعاونی مصرف ،صندوق بسیج و بیمه تکمیلی  مشغول به فعالیت و ارائه خدمات به کارکنان می باشند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*