معاون دفتر اقدامات حمایتی و مرکز مراقبت بعد از خروج سازمان زندان های کشور :آموزش برای خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان امری ضروری است

معاون دفتر اقدامات حمایتی و بعد از خروج سازمان زندان های کشور در جمع همسران زندانیان گفت : آموزش در ارکان متفاوت زندگی از قبیل مهارت های زندگی و اخلاقی باعث جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی می شود و آموزش امری ضروری است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،مهرداد یکتای درگاه در سفر یک روزه  خود به استان همدان  در کارگاه آموزشی ارتقای مهارت های اخلاقی و زندگی ویژه  همسران زندانیان استان همدان حضور یافت و گفت : این دوره های آموزشی برای خانواده زندانیان با محوریت مهارت های اساسی زندگی و مهارت های اخلاقی برگزار می شود.

وی افزود: این دوره آموزشی برای سومین سال متوالی برای همسران  زندانیان در حال برگزاری است .

یکتای درگاه ادامه داد: برنامه های آموزشی علاوه بر همسران زندانیان  برای فرزندان زندانیان نیز پیش بینی شده و هدف این سازمان حفظ خانواده ها و حریم آنها از آسیب های اجتماعی است.

وی ادامه داد :در جامعه امروزی با توجه به وجود آسیب های اجتماعی از قبیل طلاق ، فضای مجازی  و عوارض ناشی از آن آموزش در این حوزه امری ضروری است .

یکتای درگاه در ادامه گفت : اشتغال شاهرگ رفع مشکل خانواده زندانیان است و اشتغال در خانواده ها از اهمیت زیادی برخوردار است  و در این راستا برای خانواده های تحت حمایت برنامه های متنوعی پیش بینی کردیم که با تلاش فراوان و همکاری این اقشار می توان این موارد را عملیاتی کرد .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*