مدیر کل زندان های همدان از برگزاری کارگاه آموزشی ارتقای مهارتهای اخلاقی و زندگی ویژه همسران زندانیان خبرداد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ، حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان از برگزاری کارگاه آموزشی ارتقای مهارتهای اخلاقی و زندگی  ویژه همسران زندانیان  همدان خبرداد و گفت : در راستای دستور العمل ارسالی از اداره کل اقدامات تامینی  و تربیتی سازمان، این کارگاه آموزشی با حضورمهرداد یکتای درگاه معاون دفتر اقدامات حمایتی و مرکز مراقبت بعد از خروج سازمان زندان های کشور ، مهدی فضلی مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان ، جمعی از مسئولان ستادی اداره کل و همسران زندانیان در سالن آمفی تئاتر اداره کل زندان های همدان برگزار شد .

وی با بیان اینکه این  دوره آموزشی برای سومین سال متولی در اداره کل زندان های استان برگزار می گردد افزود : کارگاه های آموزشی ارتقای مهارت های اخلاقی و زندگی در شهرستان ها نیز برگزار می گردد.

محمد یاری ادامه داد: به منظور رفاه حال خانواده زندانیان خدمات مددکاری، قضایی، مشاوره و روانشناسی، بهداشتی و درمانی در طول برگزاری کارگاه آموزشی به صورت رایگان به خانواده زندانیان ارایه می گردد.

در این مراسم مهدی فضلی مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان همدان گفت :آموزش یکی از ضروری ترین  نیازهای همه اقشار جامعه است و این ضرورت در بین خانواده های تحت پوشش انجمن که از اقشار آسیب پذیر هستند از اولویت بالاتری برخوردار است .

وی  به انواع خدمات انجمن حمایت زندانیان همدان اشاره کرد و گفت : خدمات مختلف حمایتی ،معیشتی ،بهداشتی ،درمانی ،فرهنگی و تربیتی برای خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان  صورت می گیرد .

بنا براین گزارش ،این دوره آموزشی  توسط اساتید مجرب  تدریس شد ومباحث  مربوطه به خانواده مددجویان آموزش داده شد ودر این کارگاه آموزشی  یک سبد مواد غذایی به خانواده مددجویان  تحویل شد .

گفتنی است این دوره با استقبال چشمگیر خانواده مددجویان همراه بود و این دوره ها در سایر شهرستان های استان از جمله ملایر ،نهاوند ،تویسرکان و اسدآباد نیز در حال برگزاری است .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*