به مناسبت هفته بسیج:گردهمایی بسیجیان اداره کل زندان های همدان با حضور مدیر کل زندان های همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج گردهمایی بسیجیان اداره کل زندان های همدان در محل آمفی تئاتر اداره کل برگزار شد.

این مراسم با حضور حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان و جمعی از کارکنان بسیجی اداره کل زندان های همدان برگزار شد .

در این مراسم حسینی از اساتید دانشگاه حضور داشت وگفت:وظیفه بسیج تربیت نیروی کارآمد  است تا روی مردم تاثیر بگذارد و این مهم را مورد تاکید قرار داد .

حسینی ، با اشاره به نامگذاری سال  جاری توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان  «حمایت از کالای ایرانی» خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب مخاطب شعار امسال را  همه آحاد ملت عنوان کردند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی در جامعه مردم را به تشویق خرید کالای ایرانی ترغیب کرد و افزود : با این امر به اشتغال جوانان کمک کرده ایم و نسبت به این امر تعصب داشته باشیم .

وی با اشاره به مطلب فوق ادامه داد : با رونق تولید در کشور و حمایت از کالای ایرانی بسیاری از مشکلات اقتصادی و مسأله اشتغال جوانان نیز برطرف خواهد شد.

این استاد دانشگاه اظهار کرد :ما باید دست در دست هم بدهیم و با خرید کالای ایرانی به تولیدکنندگان کشورمان کمک کنیم.

در ادامه چناری از خوانندگان مطرح در حوزه دفاع مقدس ، به اجرای دو قطعه از کارخود در مراسم براي مخاطبان پرداخت که مورد استقبال قرار گرفت  ودر ادامه مراسم با پخش کلیپ تصویری از اقدامات انجام شده پایگاه مقاومت شهید لاجوردی اداره کل زندان های همدان  همراه بود .

 

گفتنی در پایان ا ضمن انجام مراسم قرعه کشی در حضور شرکت کنندگان در این مراسم، به ۵نفر از کارکنان شرکت کننده در این مراسم به قید قرعه هدایایی به رسم یادبود اهدا ء شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*