برگزاری کلاس آموزشی با محوریت پیشگیری از سوءمصرف مواد مخدر و روانگردان ویژه همسران و فرزندان تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان ملایر

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،در راستای  ارتقای مهارتهای اخلاقی و زندگی کلاس آموزشی با محوریت پیشگیری از سوءمصرف مواد مخدر و روانگردان ویژه   همسران و فرزندان تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان ملایر با حضور عباس آبادی مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان ملایر ، فتحی فرماندارویژه و نائب رئیس انجمن ،جمعی از مسئولان ستادی  ، جمعی از خیرین و۲۵۰نفر از همسران و فرزندان مددجویان تحت پوشش انجمن   حمایت زندانیان ملایر برگزار شد .

در ابتدای جلسه عباس آبادی مدیر عامل انجمن وارائه گزارش عملکرد۷ ماهه وعملکرد شروع سال تحصیلی  پرداخت .

در ادامه  فتحی  معاون فرماندار به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت   وقوع جرم و بروز آسيب هاي اجتماعي  يک مسئله اجتماعي  مهم می  باشد .

وی افزود : عبور از حريم قانون و نرم هاي اجتماعي، رخدادي است که خواسته يا ناخواسته، ممکن است براي هر شهروندي رخ دهد و هر يک از ما در معرض اين خطر قرار داريم که غفلتا يا متعمدا، مرتکب خطايي شده و در زمره مجرمان و برهم زنندگان  نظم اجتماعي قرار گيريم.

در ادامه مباحث آموزشی در خصوص آسیب های مواد مخدر و خطرات استفاده از اینترنت  وشبکه های مجازی توسط مدرس مربوطه آموزش داده شد .

گفتنی است در پایان این کارگاه آموزشی ،بروشور و سی دی های آموزشی  در بین شرکت کننده ها  توزیع و در پایان جلسه به تمامی شرکت کننده ها بن نقدی اهداء شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*