بازدید مدیر کل دفتر بهداشت و درمان سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور از زندان مرکزی و بازداشتگاه همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،دکتر تشکریان مدیر کل دفتر بهداشت و درمان سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشورو هیات همراه در سفر دوروزه خود به استان همدان در معیت حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان ،دکتر مهدی موالات رئیس بهداشت و درمان و جمعی از مسئولان ستادی اداره کل از زندان مرکزی و بازداشتگاه همدان بازدید کردند .

دکتر تشکریان و هیات همراه از بند نسوان ،بهداری ،کلینیک مثلثی ،مامائی و مهد کودک بند نسوان بازدید کردند و فعالیت های انجام شده در زمینه کاهش آسیب بانوان و اقدامات حمایتی برای کودکان را بسیار مفید ارزیابی کرد .

در ادامه از سالن ملاقات حضوری و شرعی  نیز بازدید و اقدامات انجام شده در کنترل بیماری های عفونی منتقله از طریق تماس جنسی نظیر ایدز و هپاتیت را سازنده عنوان کرد .

از مراکز اشتغال و حرفه آموزی ،کتابخانه ،آمفی تئاتر ،سالن کشتی ،زورخانه و بندهای مشاوره نیز بازدید انجام شد .

در جریان این بازدید حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان به متادون درمانی اشاره کرد و گفت : تمام بیماران نیامند درمان نگهدارنده پذیرش می شوند و همچنین اقدامات دیگری نظیر NA و سم زدایی نیز انجام می شود .

وی افزود :تمامی مددجویان ورودی توسط پرستار و پزشک ویزیت و غربالگری برای بیماری های پر خطر انجام و به واحدهای مختلف ارجاع می شود .

همچنین هیات بازدید کننده  از بازداشتگاه همدان نیز بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده این مجموعه قرار گرفتند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*