بازدید نوروزی مدیرکل زندان های همدان از زندان های استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، پژمان پروین مدیرکل زندان های همدان در تعطیلات نوروزی به همراه جمعی از مسئولان ستادی اداره کل در زندان های  استان حضور یافت  و از نزدیک  با زندانیان دیدار و مسایل آنان را مورد بررسی قرارداد و دستور و رهنمودهای لازم را ارائه کرد .

مدیرکل زندان های همدان در ابتدا در جمع کارکنان و سربازان وظیفه  ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و موفقیت به همراه امنیت و آرامش برای آنان، از قسمت های مختلف زندان های استان  بازدید به عمل آورد و  در ادامه در جمع مددجویان  حضور یافت و به ارتباط چهره به چهره با آنان پرداخت .

پژمان پروین  در جمع مددجویان درخصوص نحوه اعطای مرخصی ایام رجبیه و  بررسی سریع پرونده واجدین شرایط عفو اخیر مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) که به مناسبت اعیاد رجبیه ، مبعث و نوروز اعلام شده است  وهمچنین درخصوص عفو های موردی که در کمیسیون عفو استان تائید و به قوه قضاییه ارسال شده توضیحات کاملی را بیان  و به سوالات زندانیان پاسخ داد .

وی همچنین  بر لزوم ارتقاء سطح هوشیاری و آمادگی کامل مسئولان و کلیه کارکنان یگان حفاظت، مراقبین و  مداومت کاران تاکیدکرد .

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*