مدیرکل زندان های همدان از پروژه بند سلامت زندان نهاوند بازدید کرد

به گزارش روایط عمومی اداره کل زندان های همدان ، پژمان پروین مدیرکل  زندان های همدان به صورت سرزده به همراه جمعی از مسئولان ستادی اداره کل از زندان نهاوند بازدید کرد .

در  این بازدید مدیرکل زندان های استان با حضور در محل اسکان زندانیان به صورت چهره به چهره با مددجویان این مرکز دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات آنان رهنمودها و دستور مقتضی را صادر کرد.

وی در سخنانی خطاب به مددجویان  زندان نهاوند بر ضرورت استفاده از فرصت پیش آمده و فضای فرهنگی و تربیتی  زندان برای اصلاح و بازگشت شرافتمندانه آنان به زندگی توصیه کرد.

مدیرکل زندان های همدان همچنین تاکید و توصیه هایی در حوزه مددکاری ارائه و در خصوص تقاضاهای مددجویان دستور پیگیری صادر و تاکید کردتا بخشنامه عفو اخیر برای مددجویان واجد شرایط با دقت عملیاتی گردد.

در ادامه مدیرکل زندان های همدان و هیات همراه از پروژه در دست اقدام بند جدید زندان نهاوند بازدید و رهنمودهای لازم را در خصوص روند ادامه کارها ارائه کرد.

مدیر کل زندان های همدان ضمن ابراز رضایت از روند پیشرفت پروژه اظهار داشت: طی بازدید های صورت پذیرفته از زندان نهاوند، این بازدید رضایت بخش می باشد که جا دارد از رئیس و پرسنل زندان بابت اقدامات، زحمات و تلاش های محسوسی که صورت گرفته قدرانی  نمایم.

وی هم چنین با توصیه به همکاران برای جدیت در انجام وظایف در حوزه های مختلف بیان داشت: مسائل امنیتی با مسائل اصلاحی و تربیتی و تخلیه روانی زندانیان لازم و ملزوم یکدیگر می باشند و رسیدگی به امور زندانیان و خانواده های آنان باعث رضایت خداوند خواهد شد و اثرات مثبت معنوی را در زندگی ما در پی خواهد داشت .

در پایان نیز جلسه پرسش و پاسخ با حضور مدیر کل زندان های همدان برگزار و توصیه های لازم را با توجه به شرایط ایجاد شده به کارکنان ارائه کرد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*