برگزاری ویژه برنامه ولادت باسعادت حضرت زهرا(س)وگرامیداشت مقام مادرو روز زن درزندان همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ، جشن میلاد با سعادت دخت نبی مکرم اسلام (ص)، بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور حسین صادقی طلب معاون سلامت ،اصلاح و تربیت اداره کل، داود بیات مدیر زندان،حکیمی مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان   و جمعی از مسئولین و کارکنان بند نسوان و مددجویان این بند برگزار شد .

در این مراسم حسین صادقی طلب که به نمایندگی ازمدیرکل زندان های همدان درمراسم حضورداشت ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا( س) پیام تبریک مدیرکل  زندان های استان به همکاران وبانوان حاضردرجلسه ابلاغ کرد.

در این مراسم که با برنامه متنوع و شاد همراه بود علاوه بر مولودی خوانی ،شعر و دکلمه توسط احدی از مددجویان، مسئولان حاضر به ایراد سخنرانی پرداخته و در وصف زندگی سراسر سعادت دختر رسول ا…(ص)،همسر امیر المومنین (ع) و مادر امامان معصوم (ع) مطالب مفیدی را ارائه کردند .

گفتنی است از دیگر برنامه های بزرگداشت روز زن برپایی جشنواره غذایی با همت مسئولان و همکاران شاغل در اندرزگاه نسوان و مددجویان این بند بود .

در پایان مراسم لوح و کارت هدیه نقدی که از سوی مدیر کل زندان های همدان به پاس تقدیر از زحمات همکاران و همچنین گرامیداشت روز زن تهیه گردیده بود به همکاران شاغل در زندان های استان اهداء شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*