تشکیل ستاد دهه فجر در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در زندان ملایر

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، به مناسبت فرا رسیدن چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نکو داشت ایام ا… دهه فجر ستاد ویژه ی در زندان ملایر با حضور رئیس زندان ملایر و کلیه مسئولین ستادی  تشکیل شد.

در این جلسه ابتدا محمد بیات رئیس زندان ملایر با اشاره به این که در آستانه فرارسیدن چهل یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم افزود : ضرورت دارد تا با برنامه ریزی منسجم و هدفمند ، اهداف انقلاب اسلامی ایران را به نسل جوان معرفی کنیم که در همین راستا برنامه های جامعی که از سوی فرهنگی تربیتی اداره کل زندانهای استان ابلاغ گردیده ، می بایست به نحو احسن اجرایی و از طرفی ، برخی از برنامه های ابتکاری نیز در آن گنجانده شود.

وی از برگزاری نمایشگاه آثار صنایع دستی زندانیان در دهه فجر امسال خبر داد و افزود : علاوه بر برنامه های فرهنگی ، ورزشی و قرآنی ، شناساندن توانمندی های زندانیان به جامعه نیز یک امر ضروری است. همچنین از برنامه های دیگری که در این دهه انجام خواهد شد ، خاطره خوانی ، شب شعر ،برنامه ریزی جهت برپا کردن موکب شهید قاسم سلیمانی در سالن پیش ملاقات ، مسابقات ورزشی ، مقاله نویسی ، خاطره نویسی ، پخش آهنگ ها و سرود های انقلابی ، دعوت از سخنرانان شهرستان، شرکت در نماز جمعه و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن می باشد که در طول دهه مبارک فجر توسط واحد فرهنگی اجرایی خواهد شد .

وی ادامه داد : با توجه به این که در آستانه چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم ، با بسیج همگانی و نیز تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ، باید دین خود را به نظام اسلامی که حاصل خون شهدا و مجاهدت های علما و رهبری داهیانه امام راحل و مقام معظم رهبری است ادا کنیم.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*