پیام تسلیت پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان در پی شهادت سردارقلب ها،سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

بسم الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

سردار قلب ها آسمانی شد

شهادت پاداش مجاهدان در راه خدا است.

سردار قلب ها ،سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، فرمانده شجاع و رشید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که سال ها برای حفظ امنیت این سرزمین تلاش کرده بودوپس از سال ها مجاهدت خالصانه و شجاعانه و نقش آفرینی های ماندگار و پرافتخار در راه اعتلای اسلام، سرانجام به آرزوی دیرینه خود، شهادت، رسید.

چه نیک گفته اند که شهادت هنر مردان خداست ،سردار شجاع و بزرگ اسلام و سرباز ولایت با مجاهدت های خالصانه و شجاعانه در خط مقدم نقش بی بدیلی در حفظ وحدت و انسجام ملت های منطقه داشت و به عنوان پرچم دار جبهه مقاومت ایستادگی را به همگان آموخت،بی شک نام بزرگمردانی همچون سردار سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی در تاریخ انقلاب ماندگار است .

شکوه و سربلندی ایران اسلامی، مرهون مجاهدت دلیر مردانی همچون سردارسپهبد حاج  قاسم سلیمانی  است که در مکتب انسان‌ساز ولایت، درس عشق، ایثار و خدمت آموختند وسردار شجاع و دلاوری که ملت ایران یاد و نام او را همواره زنده و راهش را ادامه خواهد داد.

شهادت سردار سرافراز اسلام ،مالک اشتر زمان و سرباز ولایت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه آقا امام زمان (عج)و نایب بر حقش مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) همچنین مردم شریف ایران ،ریاست معزز سازمان و همکاران عزیزمان تبریک و تسلیت عرض می نمایم .

روحش شاد و یادش گرامی باد .

پژمان پروین

مدیر کل زندان های استان همدان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*