مدیر کل زندان های همدان : تحول و پویایی لازمه زندانبانی اسلامی و علمی است

پژمان پروین در بازدید از زندان همدان گفت: شرط زندانبانی اسلامی، پویایی آن است زندان ها می باید هر روز در حال پوست اندازی و تازه تر شدن باشند و این یعنی ما باید هر روز در خودشاهد تغییراتی در جهت شکوفایی و تعالی باشیم .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ، پژمان پروین مدیر کل  زندان های همدان  به همراه جمعی از مسئولان ستادی اداره کل در زندان همدان حضور یافت و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده این مجموعه قرار گرفت.

مدیر کل زندان های همدان گفت: ضمن حفظ اصول و اساس زندانبانی اسلامی و حرکت در چهار چوب قوانین و مقررات و توجه به نظم و انضباط ،انجام وظایف براساس شرح  تکالیف محوله، بایستی طوری باشدکه هر روز شاهد تغییر و تحول در برنامه ها و فعالیت ها به منظور اعتلاء و ارتقا کمی و کیفی آن ها باشیم .

وی افزود: شرط زندانبانی اسلامی، پویایی آن است زندان ها می باید هر روز در حال پوست اندازی و تازه تر شدن باشند و این یعنی ما باید هر روز در خود تغییراتی در جهت شکوفایی و تعالی باشیم .

پژمان پروین در نشستی صمیمی با همکاران در زندان همدان حفظ هوشیاری و تقید به اصول و بنیان های معنوی در امور و فعالیت ها ،ارتقاء روحیه همکاری، همدلی و پویایی شخصیت را از مبانی زندانبانی اسلامی علمی برشمرد و همکاران را به رعایت حقوق شهروندی، برخورد منصفانه و مصلحانه با زندانیان توصیه کرد.

مدیر کل زندان های همدان،شفقت،انصاف و عدالت در برخورد را از مبانی زندانبانی عنوان کرد که امید است با رعایت آن ها بتوانیم از زندان ها  محیطی برای بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه بسازیم .

در ادامه این بازدیدکه حدود ۵ساعت به طول انجامید، مدیر کل زندان های همدان با زندانیان به صورت چهره به چهره دیدار داشت و به مشکلات و درخواست های آنان رسیدگی و رهنمودهای لازم را برای رفع آن ها ارائه کرد .

وی توسعه فضاهای نگهداری، فرهنگی، ورزشی ، تعلیم و تربیتی در حال بازسازی را از برنامه های سال جاری و سال پیش رو برای زندان های استان بویژه زندان مرکزی همدان عنوان کرد .

 

در ادامه مدیر کل زندان های همدان از پروژه های عمرانی در حال اجرا شامل سالن ورزشی چند منظوره، اندرزگاه ۳و همچنین معاضدت قضایی بازدید بعمل آورد و توصیه های لازم در خصوص تسریع در انجام پروژه ها را ارائه کرد .

پژمان پروین همچنین از اجرای طرح هایی برای توسعه سالن ملاقات حضوری با در نظر گرفتن امکانات رفاهی و حمایتی برای زندانیان و خانواده آنان خبردادو گفت طرح هایی برای توسعه این سالن در دست بررسی است که در آینده نزدیک به حول و قوه الهی  پس از تصویب نهایی اجرایی خواهند شد.

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*