مدیر کل زندان های همدان بر استفاده از تمام ظرفیت هابرای اشتغال مددجویان تاکید کرد

پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان در کارگروه تخصصی اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان از تقویت برنامه های حوزه اشتغال زندان های استان همدان خبرداد و بر استفاده از تمام ظرفیت ها برای اشتغال مددجویان تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، کارگروه تخصصی  اشتغال و حرفه آموزی با حضور پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان،روسای زندان ها،مسئولان اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان درسالن کنفرانس اداره کل برگزارشد.

در ابتدای جلسه مجید ملکی مسئول اشتغال و حرفه آموزی زندان های همدان گزارشی از وضعیت فعالیت های حوزه اشتغال وحرفه آموزی زندان های استان ارائه کرد.

در ادامه پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان ضمن قدردانی از زحمات مسئولان اشتغال و حرفه آموزی خطاب به آن ها گفت : مسئولان اشتغال و حرفه آموزی در زندان های استان نقشی بسیار مهم در پر کردن اوقات فراغت زندانیان را بر عهده دارند .

وی اهمیت و ضرورت اشتغال و حرفه آموزی زندانیان را مورد تاکید قرارداد  ودر بخش دیگری از سخنان خود از شناسایی استعداد های جدید در حوزه اشتغال شامل قالیبافی ،میناکاری ،معرق کاری ،تابلو فرش و… در زندان های استان بویژه در زندان همدان خبرداد .

مدیر کل زندان های همدان در کارگروه تخصصی اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان از تقویت برنامه های حوزه اشتغال زندان های استان همدان خبرداد و بر استفاده از تمام ظرفیت ها برای اشتغال مددجویان تاکید کرد .

 

مدیر کل زندان های همدان همچنین خاطر نشان کرد: با داشتن برنامه‌های تخصصی و خرد جمعی در راه اشتغال مددجویان گام‌های جدید و موثری برداشته شود تا زمینه اشتغال مددجویان بیشتری را در کارگاههای اشتغال فراهم آوریم.

مدیرکل زندان های همدان بابیان اینکه در بخش حرفه آموزی زندانیان خوشبختانه با تلاش و برنامه ریزی توانسته ایم در جایگاه مناسبی قرار گرفته  و به اهداف  عالی سازمان دست یابیم.

وی افزود: فراگیری مهارت ‌های فنی و حرفه‌ای توسط  مددجویان  زمینه سعادتمندانه  ورود آنان به جامعه پس از آزادی از زندان  فراهم وموجب خودباوری و اصلاح و تربیت آنان می شود.

 

نظارت برارائه خدمات و عرضه محصولات با کیفیت در فروشگاهها،تعامل بین روسای زندان های استان با بنیاد تعاون ونظارت و تجهیز  کارگاه ها و تولیدات استاندارد از دیگر مواردی بود که مدیر کل زندان های همدان مورد تاکید قرارداد.

 

گفتنی است در اين جلسه ،مدير كل زندان هاي همدان ضمن شنیدن صحبت هاي  روسای زندان ها ومسئولان اشتغال و حرفه آموزی در روند عملكرد هر يك از واحد ها و زندان هاي تابعه قرار گرفت و رهنمودها و دستور لازم را در خصوص مسائل و پیشنهاد های مطرح شده ارائه کرد .

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*