دیدار مدیر کل زندان های همدان با مدیرکل پزشکی قانونی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، پژمان پروین مدیرکل زندان های همدان و جمعی از مسئولان ستادی اداره کل با مدیر کل پزشکی قانونی استان و هیات همراه در محل دفتر مدیر کل زندان های همدان دیدار کردند.

در این دیدار مدیر کل زندان های همدان، ضمن تبریک انتصاب دکتر کمالی، ابراز امیدواری کرد تا با حضور ایشان در مسند مدیرکلی پزشکی قانونی استان، همکاری های دو دستگاه زیر مجموعه قوه قضائیه بیش از پیش توسعه یابد.

پژمان پروین ضمن غنیمت حضور دکتر کمالی و همراهان در این دیدار، مطالبات زندان های استان را مطرح کرد.

مدیر کل پزشکی قانونی نیز هدف از  دیدار را آشنایی با مدیر کل و مجموعه زندان های استان عنوان و تاکید کرد که آمادگی لازم را برای هر گونه همکاری برای ارتقاء سطح کیفی خدمات فی مابین دارند و در ادامه  نیز مطالبات حوزه کاری خود را مطرح و ابراز امیدواری کردتا همکارهای ها تداوم یابد.

در این نشست در خصوص موارد ذیل  برای  برنامه ریزی و اجرا تاکید گردید؛

  • برگزاری دوره های آموزشی برای پزشکان و پیراپزشکان شاغل در زندان های استان به منظور آشنایی آنان با قوانین و مقررات حوزه بهداشت و درمان، با بهره گیری از توان اساتید پزشکی قانونی استان
  • مساعدت در جهت معرفی  پزشکان متخصص در داخل زندان ها برای ویزیت و درمان زندانیان به منظور کاهش اعزام ها و به حداقل رسانیدن آن در راستای ارتقاء امنیت و جلوگیری از شکست حفاظتی، حفظ شان و منزلت مددجویان و همچنین رعایت شرایط عمومی اداره پزشکی و قانونی و مطب پزشکان متخصص
  • -فراهم سازی زمینه حضور نماینده پزشکی قانونی در زندان جهت کاهش موارد اعزام به کمیسیون پزشکی قانونی

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*