در اجلاس استانی نماز :اعطای عنوان “شایسته تقدیر ویژه “ستاد اقامه نماز استان به اداره کل زندان های استان همدان

برای سومین سال پیاپی با اعلام هیات داوری و ارزیابی  اقامه نماز همدان ،اداره کل زندان های همدان درتوسعه و ترويج فرهنگ  اقامه نماز در سال ۹۷ شایسته تقدیر ویژه  شد و ازپژمان پروین  مدیر کل زندان های همدان قدردانی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های  همدان ، طی مراسمی درسالن شهدای  استانداری همدان  که با حضور سید سعید شاهرخی استاندار همدان،  آيت الله شعباني نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان، حجت‌الاسلام دکتر قربانلو، مشاور فرهنگي وزير کشور وجمعی از مسئولان ومدیران دستگاه های اجرایی استان همدان  برگزار شد از دستگاه های برتر در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز تجلیل بعمل آمد .

 

 

در این مراسم با معرفی شدن  اداره کل زندان های  همدان  به عنوان دستگاه  “شایسته تقدیرویژه” در حوزه توجه به اقامه نماز این فریضه الهی، برگ زرینی دیگر بر افتخارات این مجموعه اصلاحی و تربیتی افزوده شد و از پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان با اهدای لوح تقدیر قدردانی  شد .

 

در بخشی ازاین لوح آمده است :

جناب آقای پژمان پروین

مدیرکل محترم زندانهای استان همدان

نماز زیباترین نماد بندگی و عبودیت در پیشگاه خداوند متعال و بالاترین ذکر الهی و بهترین محمل برای ارتباط دائمی با خداوند تبارک و تعالی است .بدون توسل به نماز و تعقل در رمز و راز این آئین تابناک الهی و ریسمان محکم و گسست ناپذیر یاد خدا ،نمی توان از آلودگی های وابستگی و دلبستگی های فانی رها شد و راهی به سوی نجات و رستگاری در دوجهان گشود.

ستاد اقامه نماز با الهام از رهنمودها و فرامین مقام معظم رهبری (حفظه الله)برپایه ارزیابی های بعمل آمده مبتنی بر شاخص های نظام جامع برنامه ریزی نظارت و ارزیابی ،عملکرد سال ۱۳۹۷ آن دستگاه را به دلیل اهتمام ویژه به اجرای برنامه های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز ” شایسته تقدیر ویژه “ ارزیابی نموده است .

بدین وسیله از تلاش ارزشمند جنابعالی و همکاران محترمتان به مصداق (من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق )صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم .

حبیب الله شعبانی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان

سید سعید شاهرخی

استاندار همدان

 

 

گفتنی است  در این اجلاس از ۱۳ دستگاه در ۵ دسته، دستگاه‌های اجتماعی- رفاهی» دستگاه‌های «عمرانی- تولیدی- اقتصادی»، دستگاه‌های «فرهنگی- ورزشی»، دستگاه‌های «علمی- آموزشی و پژوهشی» و دستگاه‌های «مدیریتی- قضایی ونظارتی» تقدیر به عمل می‌آید.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*