مدیر کل زندان های همدان تاکیدکرد: فعالیت های اثر بخش در سایه همکاری و روحیه جهادی و ایثار کارکنان حاصل می شود

پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان  با تاکید بر ارزش نیروی انسانی در هر سازمان ،نیروهای ارزشی را مایه افتخار سازمان ها عنوان کرد و خطاب به کارکنان بسیجی تاکید کرد: که همه فعالیت های اثر بخش در سایه همکاری روحیه جهادی و ایثار کارکنان حاصل می شود بنابراین با همدلی امورات را به نحو مطلوب پیش  ببرید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،جلسه شورای پایگاه مقاومت شهید لاجوردی اداره کل زندان های همدان با حضور مدیر کل زندان های  استان  و اعضای این شورا در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد .

در ابتدای این جلسه حمید تکرلی فرمانده پایگاه مقاومت شهید لاجوردی گزارشی از عملکرد پایگاه  ارائه کرد.

در ادامه مدیرکل زندان های همدان ،با تبریک هفته بسیج ،یاد و خاطره شهدای بسیجی را گرامی داشته و خطاب به حاضران بیان کرد : که وظیفه ما به عنوان ادامه  دهندگان راه شهدا این است  همان طور که آنان با نثار خون خود درخت انقلاب را آبیاری کردند از این شجره طیبه و نظام مقدس حفاظت و پاسداری نمائیم تا آن را به صاحب اصلی  آن تقدیم نمائیم .

وی با تاکید بر ارزش نیروی انسانی در هر سازمان ،نیروهای ارزشی را مایه افتخار سازمان ها عنوان کرد و خطاب به کارکنان بسیجی تاکید کرد که همه فعالیت های اثر بخش در سایه همکاری روحیه جهادی و ایثار کارکنان حاصل می شود بنابراین با همدلی امورات را به نحو مطلوب پیش  ببرید .

وی اظهار امیدواری کرد: اگر روحیه ی بسیجی و جهادی در بین جامعه  نیزنهادینه شود با هم افزایی ، تعامل و همکاری همه جانبه بر مشکلات فائق خواهیم شد.

مدیر کل زندان های همدان با بیان اینکه  کار زندانبانی یک کار جهادی است  افزود :  کار در زندان روحیه و فرهنگ بسیجی برای  انجام امورزندانبانی را می طلبد که عموم کارکنان این اداره کل با تلاش  شبانه روزی و با حفظ روحیه ایثارگرانه ی خود در مسیر انجام وظایف  گام های مؤثری برداشته اند.

مدیر کل زندان های همدان در ادامه به تشریح برنامه ها و اقداماتی که در طول هفته بسیج در اداره کل  زندان های همدان برگزار خواهد شد اشاره کرد و گفت :آذین بندی اداره کل و مراکز به نمادهای افتخار و غرور و مقاومت ،غبارروبی و حضور در مزار شهدا ،برگزاری نمایشگاه کتاب ،شرکت در نماز جمعه ،پخش سرودهای حماسی ،برگزاری گردهمایی بسیجیان ،تقدیر از فعالان بسیج ،برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی ورزشی و تقدیر از بازنشستگان از جمله برنامه ها در این هفته خواهد بود و بر تعامل و اجرای این برنامه ها در هفته بسیج تاکید کرد .

گفتنی است در پایان  هر یک از اعضای شورا به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرها ی خود پرداختند و مصوباتی برای اجرا به تصویب رسید .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*