بازدید مدیر کل زندان های همدان و هیئت همراه از اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، پژمان پروین مدیر کل زندان های استان به همراه جمعی از مسئولان ستادی اداره کل  در اردوگاه کاردرمانی حضور یافتند و  از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده این مجموعه قرار گرفتند .

پژمان پروین در این بازدید ابتدا در بندهای داخله حضور و ضمن ایراد سخنانی ، مددجویان را به شرکت در برنامه های فرهنگی و تربیتی و حضور فعال در برنامه های اردوگاه تشویق  کرد و  دوران تحمل حبس  را فرصتی مناسب برای   تغییر در رفتار گذشته  و خطاب به مددجویان   تاکیدکرد تا با تفکر در این مورد رفتارهای نامناسب گذشته  خود را اصلاح  و نگرش جدیدی برای ادامه زندگی انتخاب نمایند.

وی در ادامه  به دیدار چهره به چهره با مددجویان  پرداخت و ضمن استماع  درخواست های آنان نسبت به رفع مشکلات قضایی راهنمایی های لازم را ارائه کرد.

مدیر کل زندان های همدان درجمع مددجویان درخصوص بازسازی فضاهای اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی  اظهارکرد: با باز سازی این مرکز  تحمل حبس برای زندانیان راحتر خواهد شد و  مددجویان را به همکاری در این زمینه دعوت کرد.

سپس مدیر کل زندان های همدان و هیات همراه  از واحد بهداری، فرهنگی، فنی و حرفه ای،بند قرنطینه  و آشپزخانه بازدید بعمل آوردند.

در ادامه مدیر کل زندان های همدان در آسایشگاه سربازان وظیفه  حضور یافته و درنشستی صمیمی با سربازان وظیفه ، ضمن قدردانی از تلاش های سربازان وظیفه در امر خدمت رسانی ،زحمات آنان را موجب سربلندی نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد .

وی دوران سربازی را دوران خود سازی  و مسئولیت پذیری  و کسب تجربه   و  خدمت رسانی به نظام  بیان کرد و خطاب به سربازان گفت: نقش شما در امنیت زندان مهم و حساس می باشد  بنابرین شما باید همیشه آمادگی کامل را در برخورد با مسائل داشته باشید.

مدیر کل زندان های همدان ضمن دعوت سربازان به وظیفه شناسی عنوان کرد : شما با خدمت صادقانه در این دوران می توانید از لذت  سربازی بهره مند شوید  .

گفتنی است در پایان سربازان وظیفه  درخواست ها و مشکلات خود را بیان داشتند که مدیر کل  زندان های همدان رهنمودهای  لازم را برای بر طرف کردن مشکلات آنان ارائه  کرد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*