رسیدگی به پرونده زندانیان جرائم غیرعمد با حضور مدیر کل زندان های همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ، جلسه اعضای هیئت امنای ستاد دیه با هدف رسیدگی به پرونده های جاری با حضور پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان ،حسن خانجانی دادستان همدان ،یدالله روحانی منش مدیر عامل ستاددیه استان و جمعی از اعضای هیات امنای ستاددیه در محل ستاددیه استان برگزار شد .

مدیر کل زندان های همدان در این جلسه به تشریح وضعیت و نحوه مشارکت و همکاری در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و شرایط خانواده آنان پرداخت .

پژمان پروین ،با بیان اینکه دستگیری از نیازمندان و توفیق برای  انجام کار خیر و انفاق در راه خدا موهبت و عنایت حضرت حق تعالی به بندگان خاص خود می ­باشد افزود: پایه و اساس کار ستاد دیه  استان خدمت به زندانیان جرائم غیرعمد می باشد که به طور ناخواسته  به زندان افتاده اند که نیاز به کمک دارند  و با کمک و مشارکت خیرین زمینه آزادی و بازگشت آن ها به جامعه مهیا می­ شود.

وی با بیان این مطلب افزود : امیدوارم که با همت خیرین بزرگوار استان شاهد آزادی تعداد بیشتری از زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد باشیم.

گفتنی است در این جلسه تعداد ۲۳پرونده مددجویان زندانی جرائم  غیرعمد واجد شرایط مورد بررسی قرار گرفت که  پس از بحث و بررسی اعضا، این تعداد  پرونده مورد تصویب برای  کمک و اعطای تسهیلات قرار گرفت.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*