با حضور مدیرکل زندان های همدان انجام شد : رسیدگی به مشکلات مددجویان مالی زندان همدان

با حضورپژمان پروین  مدیرکل زندان های استان همدان  مشکلات مددجویان مالی زندان همدان بررسی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان،پژمان پروین مدیر کل زندان های  همدان به همراه جمعی از مسوولان ستادی برای  عرض حضوری با مددجویان در زندان همدان حضور یافتند.

مدیر کل زندان های همدان در این بازدید که بیش از۶ ساعت به طول انجامید ، در بند مددجویان مالی در دیداری صمیمانه و چهره به چهره با تمام  مددجویان بند مذکور به گفتگو پرداخته و به سوالات حقوقی و قانونی و مسایل مربوط به پرونده های آن ها و همچنین درخواست های مربوط به واحد بهداشت و درمان،فروشگاه و سایر مسایل رسیدگی و دستور لازم را برای  رفع این مسایل صادر کرد.

همچنین مدیر کل زندان های همدان با اشاره به تحویل پابندهای الکترونیک و پایان آموزش پرسنل مربوطه اظهار داشت : اداره کل زندان های استان به محض صدور مجوز قانونی از مراجع ذیصلاح آمادگی استفاده از وسایل مذکور را جهت راه اندازی بند مراقبت الکترونیک زندانیان رادارد.

پژمان پروین در ادامه به مبارزه جدی و هر چه شدیدتر با ورود و توزیع مواد مخدرو سایر اقلام ممنوعه تاکید کردو گفت : باید مبادی ورودی زندان را کنترل نماییم و تلاش خود را در جهت جلوگیری از ورود مواد مخدر به زندان بکار گیریم.

وی همچنین به دیدگاه انسان دوستانه رئیس کل دادگستری استان و تاکید ایشان بر حضور بیش از پیش قضات در زندان  برای  بررسی پرونده های زندانیان نیز اشاره کرد.

مدیر کل زندان های همدان با اشاره به دستور العمل کاهش جمعیت کیفری زندان ها  افزود :یکی از موارد مهم در این دستورالعمل، تاکید برحضور مداوم و مستمر مسئولان ستادی اداره کل ،رئیس زندان ،مددکاران و  قضات در زندان‌هاست تا هم مشکلات آن ها بررسی شود و هم زمینه آزادی زندانیان واجد شرایط بیش از پیش فراهم شود.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*