همزمان با هفته ناجا صورت گرفت: دیدار مدیر کل زندان های استان با فرماندهی انتظامی همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، صبح امروزبه مناسبت هفته نیروی انتظامی پژمان پروین مدیر کل به همراه فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندان های همدان و جمعی از مسئولان ستادی اداره کل با سردار کامرانی صالح فرمانده انتظامی استان همدان دیدار کردند.

در این دیدار مدیر کل زندان های همدان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و سرافراز نیروی انتظامی ، فرا رسیدن هفته ناجا را به فرمانده انتظامی و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی استان همدان تبریک و تهنیت گفت و برای آنان آرزوی موفقیت کرد .

وی ضمن قدردانی از برگزاری رزمایش اخیر گفت : در طول سال جاری این رزمایش با همکاری نیروی انتظامی در راستای ارتقاء سطح امنیت زندان برگزار شدو  این مهم خود نشانگر تعامل میان این دو مجموعه می باشد.

مدیر کل زندان های همدان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی نقش بسیار مهمی در برقراری نظم و امنیت در جامعه بر عهده دارند و از زحمات شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی در برقراری امنیت پایدار قدردانی می نمایم .

سردار کامرانی صالح نیز دراین دیدار ارتباط و تعامل نیروی انتظامی با دستگاه قضایی استان را مناسب ارزیابی کرد و امنیت شکل گرفته با این تعامل را با توجه شرایط خاص استان مطلوب عنوان کرد.

وی افزود : در انجام رزمایش ها تعامل بر سه اصل آموزش ،اقدامات پیشگیرانه و اشرافیت اطلاعاتی می باشد.

گفتنی است در این دیدار مدیر کل زندان های استان همدان  با اهداء لوح  و هدیه از سردار کامرانی صالح، فرمانده نیروی انتظامی استان همدان  تجلیل کرد.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*