مدیر کل زندان های همدان :سربازی، دوران خودسازی و کسب تجربه برای ادامه زندگی توام با موفقیت است

پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان در نشست صمیمی با سربازان وظیفه زندان همدان گفت : سربازی، دوران خودسازی و کسب تجربه برای ادامه زندگی توام با موفقیت است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان در نشست صمیمی با سربازان وظیفه زندان مرکزی جلسه پرسش و پاسخ برگزار کرد.

در این نشست مدیر کل زندان های همدان ضمن استماع درد و دل های سربازان و بررسی مشکلات آنان دستور لازم را به فرمانده یگان برای مرتفع کردن مشکلات و برطرف کردن نیازهای مطرح شده توسط سربازان وظیفه را صادر کرد.

وی در جمع سربازان وظیفه زندان همدان ،دوران سربازی، را به عنوان دوران خود سازی و کسب تجربه برای ادامه زندگی توام با موفقیت عنوان کرد .

مدیر کل زندان های همدان افزود : دوران سربازی دوره تغییر و تحول به سمت خود شکوفایی است که ضمن احساس مسئولیت و انجام وظیفه و تقید به قوانین و مقررات با دوستانشان همدل ،صمیمی و مهربان باشند و حرمت و ادب و احترام نسبت به یکدیگر و مافوق را فراموش نکنند .

پژمان پروین در پایان سخنان خود عنوان کرد: به منظور تامین بخشی از نیازها  و افزایش رضایت مندی سربازان وظیفه در خصوص کیفیت غذا،  محل اسکان و پرکردن اوقات فراغت سربازان به صورت مفید، تمهیداتی اندیشیده شود .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*