مدیر کل زندان های همدان: ورزش از فرسودگی شغلی پیشگیری می کند

پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان در آئین اختتامیه مسابقات منطقه ۴ کارکنان مرد زندان های کشور با تاکید بر نقش ورزش در سلامتی گفت: ورزش از فرسودگی شغلی پیشگیری می کند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، آئین اختتامیه مسابقات ورزشی منطقه ۴ کارکنان مرد زندان های کشور با حضور مسئولان ستادی اداره کل و شرکت کنندگان در سالن ورزشی امام علی(ع) دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار شد .

دراین آئین مدیر کل زندان های همدان هدف از برگزاری این مسابقات را تقویت روحیه خدمتی کارکنان عنوان کرد و گفت : برای ارتقاءروحیه خدمتی کارکنان سازمان برگزاری جشنواره ورزشی یک ضرورت است.

مدیرکل زندان های همدان افزود :ورزش در سلامت و آمادگی جسمانی ،عزت نفس ،روابط اجتماعی و در بالابردن اعتماد به نفس تاثیر فراوانی دارد زیرا با انجام فعالیت های ورزشی در گروه، فرد می تواند به توانایی ها و قابلیتهای خود پی ببرد و آنها را ارتقا دهد.

پژمان پروین با بیان اینکه ورزش خلق و خو را بهبود می بخشد ادامه داد : ورزش باعث شادی و نشاط  در روح و جسم و خلق و خوی خوش می شود و ایجاد روحیه فتوت و مردانگی نیز از تاثیرات ورزش است .

مدیر کل زندان های همدان به نقش ورزش در پیشگیری از فرسودگی شغلی اشاره کرد و گفت: ورزش مي تواند بر كاهش فشارهاي رواني موثر باشد و هزینه کردن برای ورزش نوعی سرمایه گذاری است و سلامت شما را تضمین می کند.

پژمان پروین به شغل سخت زندانبانی اشاره کرد و گفت :امر ورزش در کارکنان زندان ها باعث تقویت روح و جسم آنان می شود و این امر برای کارکنان سازمان که شغلی همراه با تنش و استرس زا دارند ارجحیت بیشتری دارد .

وی  خطاب به شرکت کنندگان در مسابقات گفت:ورزش نقشی انکارناپذیر در تمامی مراحل زندگی دارد  بنا بر این باید  به آن اهمیت بیشتری داده شود.

 

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم در این ۴روزی که در استان همدان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین حضور داشتید، میزبان خوبی برای شما عزیزان  بوده باشیم  و خاطرات این مسابقات جزء خاطرات به یاد ماندنی شما ورزشکاران  باشد.

در پایان این مسابقات در رشته فوتسال تیم اداره کل زندان های همدان مقام اول،در رشته دارت ایوب میر قاضیانی از استان گیلان  مقام اول و ایوب رجبی از استان البرز مقام دوم و در رشته تنیس روی میز سید احمد جعفری از استان البرز مقام اول و عباس حیدری از همدان مقام دوم را از آن خود کردند .

گفتنی است مسابقات  ورزشی منطقه ۴  کارکنان مرد زندان های سراسر کشور با حضور کارکنان مرد زندان های استان های قزوین ،البرز ،همدان و گیلان در  سه رشته ورزشی دارت ،تنیس روی میز و فوتسال درمجموعه ورزشی امام علی(ع)   سالن دانشگاه آزاد اسلامی همدان از ۱۴مرداد ماه سال جاری به مدت سه روز در همدان  برگزار و در پایان از نفرات برتر با اهدای لوح ورزشی و هدیه قدردانی شد.

                

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*