مدیر کل زندان های همدان از برگزاری مسابقات ورزشی منطقه۴ کارکنان مرد زندان های کشور خبر داد

پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان از برگزاری مسابقات ورزشی منطقه۴ کارکنان مرد زندان های کشور خبر دادو گفت: مسابقات ورزشی منطقه۴ کارکنان مردزندان های کشور به مدت سه روز در همدان برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان با اعلام این خبر افزود: مسابقات  ورزشی منطقه ۴  کارکنان مرد زندان های سراسر کشور با حضور کارکنان مرد زندان های استان های قزوین ،البرز ،همدان و گیلان در مجموعه ورزشی  سالن دانشگاه آزاد اسلامی همدان  برگزار می گردد .

در مراسم افتتاحیه این مسابقات، پژمان پروین، مدیرکل زندان های استان همدان  ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان خاطر نشان کرد: بر اساس تقویم اجرائی شورای فرهنگی و تربیتی منطقه ۴ کشور، مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندان های منطقه ۴ باحضور استان های قزوین ،البرز ،همدان و گیلان ، در سه رشته ورزشی فوتسال، دارت و تنیس روی میز به میزبانی اداره کل زندان های همدان  برگزار می گردد.

وی  یاد آور شد: ورزش عامل مهمی در تأمین سلامت و تندرستي كاركنان است و در تقويت اعتماد به نفس ،روحیه ، نشاط و شادابي آن ها نقشی اساسي دارد.

پژمان پروین  با بیان اینکه  یکی از سوپاپ هایی که انسان را نجات می دهد ورزش کردن است ادامه داد: در هنگام ورزش کردن، انرژی مازاد انسان تخلیه می شود وورزش کردن می تواند تاثیرات پرفایده ای در زمینه سلامت روحی و روانی بر شما بگذارد .

وی با تاکید بر اهمیت ورزش کارکنان ،خاطرنشان کرد :با استمرار برنامه های مختلف  ورزشی اثرات  مثبت آن در سلامت روح و روان کارکنان نهادینه شود.

مدیر کل زندان های همدان به نقش ورزش در پیشگیری از فرسودگی شغلی اشاره کرد و گفت: ورزش مي تواند بر كاهش فشارهاي رواني موثر باشد و هزینه کردن برای ورزش نوعی سرمایه گذاری است و سلامت شما را تضمین می کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نیروی انسانی به عنوان یکی از ارکان سازمان ها اشاره کرد و افزود :نیروی انسانی مهم ترین سرمایه های هر سازمان وتوجه ویژه به نیروی انسانی را لازمه رشد و تكامل هر سازمانی دانست .

پژمان پروین یادآورشد: امیدواریم در مسابقات ورزشی  کارکنان مردزندان های  منطقه۴میزبان خوبی باشیم تا تیم‌های شرکت کننده با خاطره‌ای خوش  و روحیه ای مضاعف استان همدان  را ترک کنند.

گفتنی است این مسابقات از ۱۴ مرداد ماه سال جاری به مدت سه روز در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار می گردد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*