اداره کل زندان های استان همدان کسب مقام اول دارت ،دوم آمادگی جسمانی و کاپ اخلاق در اولین دوره جشنواره مسابقات ورزشی کارکنان زن را از آن خود کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،جشنواره مسابقات  ورزشی منطقه ۴ کشور با حضور کارکنان زن زندان های استان قزوین ،البرز ،همدان و گیلان در مجموعه ورزشی الغدیر قزوین برگزار شد .

در مراسم اختتاحیه این مسابقات، محمدعلی محمدی، مدیرکل زندان های استان قزوین ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان خاطر نشان کرد: بر اساس تقویم اجرائی شورای فرهنگی و تربیتی منطقه ۴ کشور، مسابقات ورزشی کارکنان زن زندان های منطقه ۴ باحضور استانهای قزوین ،البرز ،همدان و گیلان ، در سه رشته ورزشی آمادگی جسمانی، دارت و تنیس روی میز به میزبانی اداره کل زندان های قزوین برگزار شد.  

وی  یاد آور شد: ورزش عامل مهمی در تأمین سلامت و تندرستي كاركنان است و در تقويت نشاط و شادابي آن ها نقشی اساسي دارد.

محمدی در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از حضور مدیران کل امور بانوان استانداری و ورزش وجوانان استان ابراز امیدواری کرد:با استمرار برنامه های مختلف  ورزشی در محیط های کار، اثرات  مثبت آن در سلامت روح و روان کارکنان نهادینه شود.

در این دوره از مسابقات ۱۱نفر از ورزشکاران استان همدان نیز حضور داشتند که در پایان این دوره از مسابقات سمیه فتحی از بازداشتگاه همدان مقام اول در رشته دارت ،معصومه مقدادی پور در رشته آمادگی جسمانی بالای ۴۰سال  مقام دوم  وزهرا کیان پور از اداره کل کاپ اخلاق  این دوره از مسابقات را از آن خود کردند .

همچنین سرپرستی این تیم ورزشی را شادی طیبی آراسته بر عهده داشت .

گفتنی است دراین دوره از مسابقات استان البرز در رشته آمادگی جسمانی زیر ۴۰ سال ، استان قزوین در رشته آمادگی جسمانی بالای ۴۰ سال و همچنین در رشته تنیس روی میز  مقام های اول راکسب کردند.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*