مدیرکل زندان های همدان :برنامه ریزی دستیابی به هدف را امکان پذیر می کند

پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان در مراسم تجلیل از فرزندان دختر ساعی خانواده زندانیان انجمن حمایت زندانیان همدان خطاب به آن ها گفت : از همین امروز برای کسب موفقیت برنامه ریزی و از ظرفیت ها استفاده کنید ودر واقع برنامه ریزی، دستیابی به هدف را امکان پذیر می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،مراسمی به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر در سالن لوتوس انجمن حمایت زندانیان همدان با حضور پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان ،مهدی فضلی مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان ،جمعی از مسئولان ستادی اداره کل و فرزندان دختر خانواده های زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان همدان برگزار شد.

درابتدای  این مراسم حجت الاسلام  محمدی پیام از اساتید حوزه و دانشگاه حضور داشت وبه بیان  فضائل و ارزش های حضرت معصومه (س) پرداخت و ضمن تاکید بر الگوسازی از شخصیت والای آن حضرت مطالبی را عنوان کرد.

وی افزود: انتظار می رود بانوان و دختران ما با الگو قراردادن سیره زندگی بزرگوارانی همچون فاطمه معصومه(س) سیر کمال را در پیش گرفته و بیش از پیش مایه عزت جامعه اسلامی شوند.

در ادامه  این مراسم پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س)و روز دختر خطاب به فرزندان دختر خانواده های زندانیان انجمن حمایت زندانیان همدان گفت :با توجه به عدم حضور پدر در خانواده این شرایط را بپذیرید و ضمن پذیرش و قبول شرایط فعلی برای توانمند سازی خود گام بردارید.

وی افزود : کسب علم و مهارت در زندگی همواره به شما کمک خواهد کرد تا بهترین عملکرد را در زمان مناسب داشته باشید.

مدیر کل زندان های همدان  خطاب به فرزندان دختر خانواده زندانیان گفت : به توانمندی های خود پی ببرید و از آن  در توسعه ی فردی خود استفاده کنید و این امر موجب افزایش سطح اعتماد به نفس شما خواهد شد.

پژمان پروین یاد آور شد : کسب توانمندی ها به بهترین شکل ممکن باعث می شود خود را مستحق موفقیت های بیشتر بدانید و برای رسیدن به موفقیت های بزرگ تر قدم بردارید و وقت خود را به بطالت نگذرانید .

وی با بیان اینکه  در زندگی خود هدف داشته باشیدادامه داد : همه ما برای هرکاری نیاز به انگیزه داریم و وقتی که هدف داشته باشیم  این انگیزه لازم برای انجام دادن آن تامین می شود وداشتن هدف در زندگی باعث می شود که ما در دشواری هایی که برایمان ایجاد می شود با قدرت پیش رفته و همه مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریم.

مدیر کل زندان های همدان افزود : از همین امروز برای کسب موفقیت برنامه ریزی و از ظرفیت ها استفاده کنید ودر واقع برنامه ریزی، دستیابی به هدف را امکان پذیر می کند.

وی اظهار کرد:مسائل و مشکلات خانواده زندانیان بسیار زیاد بوده و شما فرزندان زندانیان در معرض آسیب‌های اجتماعی مختلفی قرار دارید و بایستی از عدم موفقیت دیگران درس بگیرید که چرا موفق نشده اند و راه اشتباه را انتخاب کردند تا انتخاب ها، تصمیم ها و عملکردهای خود در آینده را بهبود بخشید.

 

گفتنی است در پایان مراسم از فرزندان دختر ساعی خانواده زندانیان انجمن حمایت زندانیان همدان  که در زمینه های مختلف تحصیلی ،ورزشی ،هنری و قرآنی  حائز رتبه های برتر شده بودند با اهدای هدیه قدردانی شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*