پژمان پروین بر هدف گذاری و اولویت بندی اقدامات در اداره کل زندان های استان تاکید کرد

پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان در جلسه شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل زندان های همدان بر هدف گذاری در تمام بخش ها و اولویت بندی اقدامات در اداره کل زندان های استان همدان  تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، جلسه شورای اداری و برنامه ریزی با حضور پژمان پروین  مدیر کل  ،مسئولان ستادی اداره کل و روسای زندان های تابعه استان در سالن کنفرانس اداره کل  برگزار شد.

مدیر کل زندان های همدان در ابتدای سخنان خود ضمن قدردانی از زحمات کارکنان ،وضعیت زندان های استان را به صورت نسبی مطلوب توصیف کرد و خواستار پویایی ، تلاش مضاعف و اهتمام بیشتر در انجام وظایف محوله شد.

پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان در جلسه شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل زندان های همدان بر هدف گذاری در تمام بخش ها و اولویت بندی اقدامات در اداره کل زندان های استان همدان  تاکید کرد.

مدیر کل زندان های همدان در ادامه همچنین به نقش مهم برنامه ریزی، همدلی و کار گروهی و مشارکتی  تاکید کردو افزود : اگر خود را باور داشته باشیم و در راستای یک برنامه مشخص با اهداف معین حرکت کنیم بدون تردید حتی در سخت ترین شرایط نیز موفق خواهیم بود.

در ادامه برضرورت نهادینه سازی اجرای مطلوب  بخشنامه ها ،دستور العمل ها و اولویت های سازمانی در سال جاری تاکید کرد .

پروین مدیر کل زندان های همدان خاطر نشان کرد : برنامه ریزی و تلاش مضاعف  در رسیدن به اهداف سازمان بسیار مهم است .

وی خطاب به مسوولان و روسای زندانهای تابعه گفت : زندانبانی کار سخت و دشواری است و در این خصوص بایستی تلاش نمایید و کارکنان  را به همدلی و همراهی در اجرای سیاست های سازمانی و پرهیز از مسائل حاشیه ای توصیه کرد.

مدیر کل زندان های همدان در بخش دیگری از سخنان خود  سرکشی روسای زندان ها از داخل بندها ،برگزاری جلسات عرض حضوری با زندانیان و رسیدگی به مشکلات آنان را مورد تاکید قرار داد .

در ادامه هماهنگی جهت ساخت و سازها ، تقویت مددکاری ،  برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و تربیتی در داخل بندها ویژه مددجویان ،نظارت بر فروشگاه ها ،تخلیه روانی زندانیان ، پرداخت به موقع دستمزد زندانیان شاغل ،رعایت نکات امنیتی در اعزام و بدرقه ،بازدید سرزده مسئولان ستادی از زندان ها ونظارت بر تعاونی ها از دیگر موارد مطرح شده در شورای اداری وبرنامه ریزی زندان های استان بود که از سوی مدیر کل زندان های همدان  تاکید ومقرر شد روسا و مسئولان ستادی   موارد را تا حصول نتيجه لازم دنبال كند.      

در اين جلسه ،مدير كل زندان هاي همدان ضمن شنیدن صحبت هاي  روساي زندان ها و مسئولان ستادي در جریان مسائل و مشکلات  هر يك از واحد ها و زندان هاي تابعه قرار گرفت و رهنمودها و دستور لازم را در خصوص موارد و پیشنهاد های مطرح شده ارائه کرد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*