جشن نسیم مهر انجمن حمایت زندانیان نهاوند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،جشن نسیم مهر  ویژه خانواده زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان نهاوند   با حضور حجت الاسلام و المسلمین مغیثی نیا امام جمعه شهرستان نهاوند ، طرهانی رئیس دادگستري ، صالحی مديرعامل انجمن حمایت زندانیان نهاوند و جمعی از مسئولان و خیرین و خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان نهاوند  در تالار اندیشه اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان  نهاوند برگزارشد.

 در ابتدا مراسم با تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد توسط قاري قرآن  بحيرايي  و خواندن سرود ملی و دعا سلامتی امام زمان(عج ) آغاز شد.

در این مراسم صالحی  مدیر عامل انجمن حمایت  ضمن خیر مقدم به مدعوین  ،عملکرد انجمن حمایت از زندانیان شهرستان را در یکسال گذشته بیان  کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مغیثی نیا امام جمعه   شهرستان نهاوند، در وصف ارزش والای انفاق ونیکوکاری جملاتی از نهج البلاغه بیان کرد و خاطر نشان کرد :امیرالمومنین (ع)در سفارش به یکی از یارانش به نام همام می فرمایند: دوکار را دربرنامه زندگیت قرار بده،یکی تقوا(ترس از خدا ودوری کردن از گناه) و دیگری به مردم احسان ونیکوکاری کردن است، چرا که این دو باعث رستگاری در دنیا و آخرت می باشد.

در ادامه طرهانی رئیس دادگستری شهرستان نهاوند در خصوص گسترش  برنامه  و فعالیت های انجمن حمایت در سال جاری مطالبی بیان  کرد .

در ادامه مراسم با مولودی خوانی و پخش کلیپ همراه بود و در پایان مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۴۵۰میلیون ریال از خیرین حاضر در مراسم جمع آوری  شد .

 سپس مهمانان برای برگزاری نماز جماعت و صرف افطاری و شام به تالار خانه معلم راهنمایی شدند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*