مدیرکل زندان های همدان در جلسه شورای اداری و برنامه ریزی بر تقویت حوزه مددکاری تاکید کرد

مدیرکل زندان های همدان در  جلسه شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل زندان های همدان ،در جمع روسای زندان های تابعه استان و مسئولان ستادی اداره کل بر تقویت حوزه مددکاری در زندان های استان تاکید کرد و افزود : مددکاران زندان ها برای ارائه خدمات بیشتر و مطلوب به خانواده های زندانیان تلاش می کنندو بنابراین لازم است برای خدمات بهینه به خانواده های زندانیان این حوزه تقویت شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان،   جلسه شورای اداری و برنامه ریزی با حضور پژمان پروین مدیر کل  ،مسئولان ستادی اداره کل و روسای زندان های تابعه استان در سالن کنفرانس اداره کل  برگزار شد.

در ابتدا روسا و مسئولان ستادی اداره کل و روسای زندان های تابعه استان ضمن قدردانی از زحمات پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان ، به بیان ارائه گزارش بازدید۴روزه  خود از مجموعه اداره کل زندان های استان خراسان شمالی پرداختند .

در ادامه مدیر کل زندان های همدان هدف از بازدید اعضای شورای اداری و برنامه ریزی استان همدان را از زندان های استان خراسان شمالی انتقال تجربیات، تعامل، همفکری و همگرایی در حوزه زندانبانی و در جهت پیشبرد اهداف سازمانی عنوان کرد.

در ادامه مدیر کل زندان های همدان نکاتی را برای افراد حاضر در جلسه یاد آور شد .

پژمان پروین در بخش دیگری از سخنان خود  سرکشی روسای زندان ها از بندها ،عرض حضوری با زندانیان و رسیدگی به مشکلات آنان را مورد تاکید قرار داد .

وی همچنین بر تقویت مددکاری در زندان های استان تاکید کرد و افزود : مددکاران زندان ها برای ارائه خدمات بیشتر و مطلوب به خانواده های زندانیان تلاش می کنندو بنابراین لازم است برای خدمات بهینه به خانواده های زندانیان این حوزه تقویت شود.

در این نشست پژمان پروین  خواستار پویایی ، پیشرفت و اهتمام بیشتر در انجام وظایف محوله شد وافزود :امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری یکدیگرگام  های موثری برای  رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم .

مدیر کل زندان های همدان   در بخش دیگری از سخنان خود بر اشتغال زندانیان تاکید کرد وگفت :اشتغال و حرفه آموزی زندانیان مورد توجه جدی قرار گیرد و اشتغال زندانيان در دوران حبس نقش عمده‌اي در ارتقاء امنیت و آرامش محيط زندان دارد.

در ادامه همچنین  بر  ساماندهی نیروی انسانی ،تخلیه روانی در بندها ،حضور روسای زندان ها در داخل بندها ، بازسازی فضاهای قدیمی رعایت سلسله مراتب اداری ،ایجاد فضای ورزشی مناسب وایجاد انگیزه در بین کارکنان از دیگر موارد مطرح شده در جلسه  شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل  بود که از سوی مدیر کل زندان های همدان  تاکید ومقرر شد روسا و مسئولان ستادی   موارد را تا حصول نتيجه لازم دنبال كند.   

گفتنی است پژمان پروین  در حال حاضر مسئولیت مدیر کل زندان های همدان  را برعهده دارد و پیش از این به مدت دو سال و نیم به عنوان مدیر کل زندان های استان خراسان شمالی عهده دار مسئولیت بود .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*