تجلیل ازکارمند اداره کل زندان های استان همدان در همایش انقلاب به روایت

همایش «انقلاب به روایت هنر» تجلیل از هنرمندان دیروز، امروز و فردای انقلاب اسلامی به همت دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان برگزار شد و در این همایش از فواد ابراهیمیان کارمند اداره کل زندان های استان همدان تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان و به نقل از  خبرگزاری شبستان از همدان، «حمیدرضا ناهیدی فرد» در همایش انقلاب به روایت هنر که   در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان برگزار شد، گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی «انقلاب به روایت هنر» به منظور تجلیل از هنرمندان و پیشکسوتان دیروز ، امروز و فردای انقلاب اسلامی برگزار شد.

سرپرست دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان افزود: بخش عمده ای از فعالیت های کانونها بهره مندی از ابزار هنر به منظور معرفی و تبیین مفاهیم دینی و انقلابی و ترویج آن در بین نسل جوان است.

وی ادامه داد: کانونهای فرهنگی و هنری مساجد  در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری از جمله سرود، خوشنویسی، هنرهای نمایشی و … به منظور تعالی فرهنگ جامعه با بهره گیری از ابزار هنر در حال فعالیت هستند.

وی  در ادامه به بیانیه‌ گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: این بیانیه به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ ارائه فرموده‌اند.

ناهیدی فرد افزود: بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.

در ادامه این برنامه هفت نفر از هنرمندان دیروز، امروز و فردای انقلاب اسلامی  تجلیل شدند که از فواد ابراهیمیان کارمند اداره کل زندان های استان همدان نیزدر این همایش تجلیل شد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*