معاون حفاظت و اطلاعات سازمان زندان هاو اقدامات تامینی و تربیتی کشور :بهترین پیشگیری عمل به قانون است

پوریانی معاون حفاظت و اطلاعات سازمان زندان هاو اقدامات تامینی و تربیتی کشور در جلسه شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل زندان های همدان  ،بهترین پیشگیری را عمل به قانون عنوان کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان،سومین جلسه شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل زندان های همدان  با حضورحمیدرضاپوریانی معاون حفاظت و اطلاعات سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ،عباسیان رئیس اداره امنیت حفاظت و اطلاعات  سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور  ، پژمان پروین  مدیر کل زندان های همدان   ،مسئولان ستادی اداره کل و روسای زندان های تابعه استان در سالن کنفرانس اداره کل زندان های  همدان  برگزار شد.

در این جلسه پوریانی استان همدان را به عنوان یکی از استان های خوب کشور در ارزیابی سازمانی عنوان کرد وضمن تبریک به پژمان پروین به عنوان مدیر کل جدید  اداره کل زندان های استان همدان و قدردانی از زحمات حسن محمد یاری مدیر کل سابق  اداره کل گفت : امیدوارم با حضور آقای پژمان پروین شاهد رشد ، پیشرفت و شکوفایی بیشتر در مجموعه  اداره کل زندان های استان همدان باشیم .

وی پژمان پروین را یکی از مدیران مدبر ، کارآمد ،جوان ،باانگیزه و خلاق در مدیریت زندانبانی در کشور  عنوان کرد و به  اقدامات صورت گرفته در  زمان  دو سال و نیم مدیریت  ایشان در استان خراسان شمالی اشاره کرد و افزود :استان خراسان شمالی به عنوان یکی از استان های محور می باشد و استان های بزرگ اقدامات صورت گرفته در استان خراسان شمالی را مشاهده می کنند و ایشان در تمام شاخص های سازمانی موفق عمل کردند  و استان خراسان شمالی نماد مدیریت جوان پژمان پروین بوده است و این یکی از موفقیت های بزرگ  بوده و امیدوارم این موفقیت نیز در استان همدان ادامه دارباشد .

وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات حسن محمد یاری مدیرکل  سابق اداره کل زندان های استان همدان گفت : آقای محمد یاری نیز از مدیران با تجربه و موفق بوده است و برای ایشان در استان آذربایجان شرقی آرزوی موفقیت کرد .

در ادامه پوریانی معاون حفاظت و اطلاعات سازمان  زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ضمن تقدیر از میزبانی استان همدان در برگزاری دوره آموزشی مسئولان حفاظت و اطلاعات  گفت: امیدواریم با بررسی آسیب­ها و مشکلات پیش رو و با اخذ تجربیات و تبادل نقطه نظرات شاهد پویایی و تعالی در فضای حفاظت و اطلاعات باشیم .

در ادامه پوریانی  معاون حفاظت واطلاعات سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور نیز با تشریح وتبیین مسئولیت در حوزه حفاظت در سطح زندان ها بهترین پیشگیری را عمل به قانون عنوان کرد.

پوریانی در ادامه به مهم ترین آسیب های شناسایی شده در بروز حوادث در زندان ها اشاره کرد و نکات مورد نیاز را برای حاضرین در جلسه تشریح کرد .

در ادامه پژمان پروین مدیر کل زندان های استان همدان هدف از تشکیل این جلسه را ارائه آموزش های لازم به کارکنان بیان کرد و افزود : باید آسیب هارا شناسائی کرد  ودراسرع وقت نسبت به رفع موانع ومشکلات موجود پرداخت .

مدیر کل زندان های همدان خاطر نشان  کرد: با آسیب شناسی به موقع و تصمیم گیری مدبرانه می توانیم از بروز حادثه جلوگیری نماییم.

پژمان پروین در جمع روسای زندان های تابعه استان و مسئولان ستادی اداره کل خواستار تلاش شبانه روزی شد  تا اهداف متعالی سازمان در همه ابعاد زندانبانی به نحو مطلوب  در این استان محقق شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*