به مناسبت دهه فجر در بازدید رئیس کل دادگستری استان از زندان همدان صورت گرفت :آزادی ۱۰نفر از زندانیان جرائم غیر عمد از زندان همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،به مناسبت دهه فجر رئیس کل دادگستری استان همدان و هیات همراه در معیت پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان ،داود بیات مدیر زندان همدان و جمعی از مسئولان ستادی در زندان همدان حضور یافتند و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده این مجموعه قرار گرفتند .

در این بازدید، بازدید کنندگان از قسمت های مختلف  شامل  کلاس های اشتغال و حرفه آموزی ،اداره فرهنگی ،کلاس های نهضت سوادآموزی،دارالتحفیظ،کتابخانه،سالن های کشتی و باستانی،بندهای مشاوره،مرکز مشاوره،واحدهای قالی بافی ومیناکاری بازدید کردند .

در جریان این بازدید به مناسبت دهه فجر، ده نفر از زندانیان جرائم غیر عمد  با بدهکاری جمعاًحدود نهصد میلیون ریال آزاد شدند و همچنین به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  با پایان حبس و آزادی چهل نفر از زندانیان که کمتر از چهار ماه حبس داشتند موافقت شد.

در این بازدید رئیس کل دادگستری همدان به نکاتی  در خصوص عفو گسترده رهبری به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،تأکید برمراقبتهای پس از خروج در راستای بازگشت و ماندگاری زندانیان در کانون گرم خانواده و همچنین سعی همکاران دستگاه قضایی درراستای حبس زدایی و استفاده هر چه بیشتر از مجازاتهای جایگزین حبس  پرداخت .

در این بازدید مدیر کل زندان های همدان بررسیدگی به وضعیت خانواده های مددجویان و فراهم نمودن بستر لازم برای بازگشت مجدد مددجویان به کانون خانواده و باز اجتماعی نمودن آنان  تاکید کرد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*