جلسه هم اندیشی مدیر کل زندان های استان همدان با روسا و مسئوولان زندان های استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ، روسا و مسئولان اداره کل زندان های استان آذربایجان شرقی در سفر دو روزه خود به استان همدان به منظور انتقال تجربیات  از زندان های همدان ،کانون و بازداشتگاه همدان بازدید کردند و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده این مجموعه قرار گرفتند .

در این راستا، جلسه هم اندیشی مدیر کل زندان های استان همدان با روسا و مسئوولان زندان های استان آذربایجان شرقی در دفتر مدیر کل زندان های استان همدان برگزار شد .

در این جلسه هم اندیشی پژمان پروین مدیر کل زندان های استان همدان در جمع روسا و مسئوولان اداره کل زندان های استان آذربایجان شرقی آروزی موفقیت ، کسب تجربه و افزودن به تجربیات خود کرد.

وی با توجه به سوابق درخشان مدیریتی حسن محمد یاری مدیرکل سابق زندان های استان همدان  خطاب به روسای ادارات و زندان های  استان آذربایجان شرقی تاکید کرد که بنده این افتخار را داشتم که در معیت ایشان که حق استادی بر گردن بنده دارند به عنوان معاون حضور داشتم  و جا دارد که در حضور شما از زحماتی که ایشان برای بنده کشیدند تقدیر و تشکر نمایم .

پروین  خطاب به روسای ادارات و مسئوولان استان آذربایجان شرقی، خواستار همکاری صمیمانه با محمد یاری مدیر کل زندان های استان آذربایجان شرقی شدو گفت : برای ارتقا ء استان خود تلاش کنید .

مدیر کل زندان های استان همدان  وفاق و همدلی را مورد تاکید قرار داد و گفت : با وفاق و همدلی و هم پوشانی کاستی ها برای یک هدف مقدس که خداوند برای ماتکلیف کرده است قدم بردارید و قطعاًخداوند به چنین جو و فضایی نظر دارد و با این روند قطعاً استان آذربایجان شرقی خوش خواهد درخشید .

وی افزود : همین مودت که به لطف جناب آقای محمد یاری در استان همدان ایجاد شده است قطعاً با همراهی شما در استان آذربایجان شرقی نیز عملیاتی خواهد شد .

پروین ادامه داد :زندان های استان آذربایجان شرقی  نیاز به کار جهادی داردکه با همراهی، تلاش و کوشش شما این موارد نقص و کاستی ها قابل اصلاح می باشد .

وی خطاب به روسا و مسئوولان زندان های استان آذربایجان شرقی گفت : به دیدگاه مدیرکل محترم استان آذربایجان شرقی علاقه نشان داده و تحت فرامین و هدایت ایشان افتخار و سربلندی برای خود و استان خود به ارمغان آورید .

پروین در ادامه در خصوص رعایت حریم سلسله مراتب اداری در بین کارکنان مطالبی را ارائه کرد .

در ادامه جوادی معاون سلامت ،اصلاح و تربیت آذربایجان شرقی  که مسئولیت اکیپ بازدید کننده از زندان های استان همدان را بر عهده داشت ،ضمن قدردانی از میزبانی خوب اداره کل زندان های استان همدان ،نتیجه بازدید از زندان های تابعه همدان را مطلوب ارزیابی و  از اقدامات بسیار مطلوب صورت پذیرفته مدیر کل سابق استان قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد این اقدامات را در استان آذربایجان شرقی با مدیریت جدید محمد یاری عملیاتی نمایند .

وی همچنین انتصاب پژمان پروین را به عنوان مدیر  کل زندان های استان همدان تبریک و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی کرد .

گفتنی است در پایان کارکنان نتایج و برداشت های خود را از این بازدید دو روزه در جلسه مطرح کردند .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*