حدود ۲۶هزار خانواده زندانی زیر پوشش برنامه های آموزشی هستند

معاون سازمان زندان ها:

حدود ۲۶هزار خانواده زندانی زیر پوشش برنامه های آموزشی هستند

همدان- ایرنا- معاون اقدامات حمایتی و مراقبت های بعد از آزادی سازمان زندان های کشور گفت: ۲۶ هزار و ۴۰۰ خانواده زندانی در کشور زیر پوشش برنامه های آموزشی اداره کل زندان ها و انجمن حمایت از زندانیان هستند.

مهرداد یکتای درگاه روز پنجشنبه در کارگاه آموزشی ارتقای مهارت های اخلاقی و زندگی ویژه زندانیان استان همدان یادآوری کرد: دوره های آموزشی برای خانواده زندانیان پس از منویات رهبری فرزانه انقلاب و دستور ایشان به سازمان اجتماعی کشور آغاز شد.
وی اضافه کرد: این دوره ها آموزشی برای خانواده زندانیان با محوریت مهارت های اساسی زندگی و مهارت های اخلاقی برگزار می شود.
معاون سازمان زندان های کشور بیان کرد: این دوره آموزشی برای سومین سال متوالی برای خانواده زندانیان در حال برگزار است و در سال نخست با یک برنامه شروع شد.
یکتای درگاه ادامه داد: برنامه های آموزشی علاوه بر همسر برای فرزندان زندانیان نیز پیش بینی شده و هدف این سازمان حفظ خانواده ها و حریم آنها از آسیب های اجتماعی است.
وی ادامه داد: علاوه بر برنامه های جنبی و خدمات مشاوره ای، معیشت و ارتزاق خانواده زندانیان نیز مورد توجه است و کمک هایی به آنان می شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*