برگزاری همایش مددجویان رأی کار زندان های استان همدان با تاکید بر رویکرد بازگشت سعادتمندانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،همایش مددجویان رأی کار زندان های استان همدان با تاکید بر رویکرد بازگشت سعادتمندانه به جامعه با حضور جمعی از مددجویان رأی کار زندان های استان همدان در سالن آمفی تئاتر اداره کل زندان های همدان برگزار شد.

حکیمی مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان در همایش مددجویان رأی کار زندان‌های استان همدان به ارائه گزارش عملکرد بنیاد تعاون در شش ماهه نخست سال جاری پرداخت  و اظهار داشت: به لطف خدای متعال در سال جاری نسبت به سال گذشته تعداد بیشتری از مددجویان رأی  کار در بیرون از زندان با همکاری و مساعدت مقامات قضایی مشغول به کار هستند وشاهد  رشد قابل توجهی در این امر بودیم .

حکیمی نظم و انضباط را لازمه کار  عنوان کرد و در ادامه  نکات تاکیدی و قابل توجهی  را برای مددجویان رای کار استان یادآوری و شرایط استفاده از مرخصی، غیبت در محیط کار وسایر موارد لازم را برای مددجویان رای کار ارائه کرد.

وی خطاب به مددجویان رای کار زندان های استان گفت :با رعایت قوانین و ضوابط کاری از فرصت فراهم شده حداکثر استفاده را کنید تا زمینه بازگشت سعادتمندانه شما به آغوش جامعه فراهم شود.

حکیمی یاد آور شد : مددجویانی  که در بیرون از زندان  ها به اشتغال فعالیت دارند این فرصت را غنیمت  شمرده و با تخلف و بی انضباطی موجب نشوند که این فرصت را از دست دهند.

وی یاد آور شد: در سال جاری ۵۵۸نفر از مددجویان داخل زندان و رای کاراز بنیاد تعاون حقوق دریافت می کنند .

حکیمی افزود : در شش ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیارد دستمزد به مددجویان پرداخت شده است که نسبت به  شش ماهه نخست سال گذشته حدود ۴ برابررشد داشته ایم .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*