مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان ملایر خبر داد :کمک ۱۵۸ میلیونی تومانی انجمن حمایت زندانیان ملایر در ۵ ماهه اول سال جاری به خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان ملایر

عباس آبادی مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان همدان به ارائه گزارش عملکرد ۵ ماهه ابتدای سال جاری انجمن حمایت پرداخت و گفت : تعداد خانواده تحت پوشش مستمری بگیر ۲۰۰خانوار به تعداد ۵۵۰نفر ،اعطای ۳۴۰سبد کالا در روز نسیم مهر و رمضان به  خانواده مددجویان ،تعداد خانواده موردی و موقت   ۱۰۰ مددجو  و تعداد معرفی شده برای  درمان ۳۱ مورد از جمله اقدامات این انجمن  بوده است .

وی پرداخت هزینه تحصیلی   برای  ثبت نام  سال تحصیلی  به ۶۰ دانش آموز  ،برگزاری ضیافت افطاری در ماه رمضان برای ۵۰۰ نفر   ،کمک به آزادی ۵نفر از زندانیان ،تامین هزینه دندان مصنوعی برای ۴نفر از مددجویان و تامین هزینه امور فرهنگی زندان  برای  نیمه شعبان ،عید فطر واستقبال از رونمایی پرچم امام رضا(ع)  توسط خادمین آن حضرت را ازدیگر اقدامات انجمن حمایت زندانیان ملایر عنوان کرد .

عباس آبادی  ادامه داد :کمک خرید جهیزیه به فرزند مددجو یک مورد ، کمک به بازسازی و تعمیر منزل ۲ مددجو و هماهنگی با بانک ملی  و پیگیری  برای  پرداخت وام اشتغال  به همسران مددجویان  برای  ایجاد شغل را از دیگر اقدامات انجمن حمایت زندانیان ملایر بیان کرد .

وی در ادامه از برگزاری کلاس آموزش احکام و حفظ قرآن برای خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان ملایر خبر داد و گفت : با همکاری امور فرهنگی زندان ملایر این کلاس ها از ابتدای شهریور ماه برای خانواده ها نیز برگزار می گردد .

عباس آبادی  در پایان جمع کمک های انجمن حمایت زندانیان ملایر را به زندانیان و خانواده های آنان را در ۵ماهه ابتدای سال جاری  ۱۵۸میلیون تومان عنوان کرد .

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*