نشست تخصصی مدیر کل زندان های همدان با روسای زندان های تابعه استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، نشست  تخصصی حسن محمد یاری  مدیر کل زندان های همدان با روسای زندان های تابعه در سالن کنفرانس اداره کل زندان های همدان  برگزار شد.

 

در این نشست تخصصی محمد یاری با اشاره به نکات مورد تاکید رئیس سازمان زندان‌های کشور در جلسه ویدئو کنفرانس تصریح کرد: رؤسای زندان‌های تابعه تمهیدات لازم را در راستای اجرایی نمودن این نکات به انجام برسانند.

 

در این نشست بحث کاهش جمعیت کیفری ،اهمیت شورای طبقه بندی ،تعیین تکلیف زندانیان صعب العلاج ،صرفه جویی در هزینه ها،تعیین تکلیف تحت قرارها ،جلوگیری از ورود اشیای ممنوعه،تهیه کتابچه برای هر زندان   و اعزام و بدرقه زندانیان بخشی از نکاتی بود که از سوی مدیر کل زندان های همدان مطرح شد .

 

محمد یاری در ادامه این نشست روسای زندان های تابعه استان  را به اهتمام و جدیت بیشتر در انجام وظایف محوله سازمانی و توجه بیشتر در اجرای دستورالعمل های صادره فرا خواندو خواستار ارتقای کیفیت خدمت در بخش های مختلف شد.

 

 

 

گفتنی است همچنین  در پایان این نشست  روسای زندان ها  نیز مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را بیان کردند و رهنمودهای لازم از سوی مدیر کل به آنان ارائه شد ودر پایان نشست مصوباتی برای اجرا به تصویب رسید .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*