مدیر کل زندان های همدان بر بازرسی های غیر مترقبه و شبانه از زندان ها تاکید کرد

حسن محمد یاری در نشست هم اندیشی فرماندهان یگان حفاظت زندان های استان بر انجام بازرسی های غیر مترقبه و شبانه از زندان های استان تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،نشست هم اندیشی فرماندهان یگان حفاظت زندان های استان با حضور حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان و فرماندهان یگان حفاظت زندان های تابعه استان در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد .

در این نشست محمدیاری موارد امنیتی لازم را مطرح و نکات  لازم را برای فرماندهان یگان حفاظت زندان های استان یاد آور شد .

وی در بخش دیگری از سخنان خود برگزاری کلاس های آموزشی ویژه سربازان وظیفه و پاسیاران را مورد تاکید قرارداد و خواستار برگزاری هر چه بهتر این کلاس ها برای گروههای هدف شد .

مدیر کل زندان های همدان در نشست هم اندیشی فرماندهان یگان حفاظت زندان های استان بر انجام بازرسی های غیر مترقبه و شبانه از زندان های استان تاکید کرد.

محمدیاری  در جمع فرماندهان یگان حفاظت زندان های استان همدان  بر تلاش و جدیت در کار همراه با رعایت نظم و آراستگی تأکید کرد.

وی با بیان اینکه اولویت اول در زندان ها بحث امنیت است خاطر نشان کرد :وجود یگان حفاظت برای امنیت زندان ها بسیار حیاتی و تأثیرگذار است و امنیت زیرساخت تمام اموری است که ما در زندان ها انجام می دهیم.

در ادامه رسیدگی به وضعیت آسایشگاه سربازان وظیفه و افسران نگهبان ،برگزاری نشست  پرسش و پاسخ فرماندهان یگان حفاظت زندان های استان با سربازان وظیفه،تشکیل پرونده شخصیت برای سربازان وظیفه ،صرفه جویی در هزینه ها ،حضور فیزیکی فرمانده یگان حفاظت ها در داخل بندها ،توجه ویژه به دستورالعمل اعزام و بدرقه زندانیان ومستند سازی کشفیات از دیگر موارد مورد تاکید مدیر کل زندان های همدان  در این نشست بود .

در پایان  این نشست فرماندهان  یگان حفاظت زندان های تابعه استان  دیدگاه ها ، مسائل و مشکلات خود را با مدیرکل زندان های استان مطرح کردند و رهنمودهای لازم ارائه شد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*