مدیرکل زندان های همدان از ایجاد مکان های جدید اشتغال و حرفه آموزی برای مددجویان زندان ملایر خبر داد

حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان در کارگروه تخصصی مسئولان اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان از ایجاد مکان های جدید اشتغال و حرفه آموزی برای مددجویان زندان ملایر خبر داد .

 

کارگروه تخصصی  اشتغال و حرفه آموزی با حضورحسن محمد یاری مدیر کل ،روسای زندان ها ،مسئولان اشتغال و حرفه آموزی زندان های  استان در سالن کنفرانس اداره کل زندان های همدان برگزار شد.

در ابتدای جلسه مصوبات جلسه قبل و عوامل موثر در انجام بهینه مصوبات،دلایل و موانع عدم اجرای آن­ها توسط اعضای کارگروه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در ادامه اعضای کارگروه  به ارائه گزارش خود در زمینه اشتغال و حرفه آموزی پرداختند .

در ادامه مدیر کل زندان های همدان با اشاره به انتقال زندانیان به زندان جدید ملایر، از ایجاد مکان های جدید برای اشتغال و حرفه آموزی مددجویان ملایری خبر داد و گفت :با ایجاد مکان های جدید زمینه برای اشتغال مددجویان در زندان ملایر فراهم می گردد .

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن قدردانی از زحمات مسئولان اشتغال زندان ها  اظهار کرد :استان همدان در سال گذشته رتبه اول در بحث تشکیل جلسات کارگروه تخصصی اشتغال و حرفه آموزی را کسب کرد ودر سه ماهه اول امسال آموزش فنی و حرفه ای زندانیان استان نیز رتبه سوم را به خود اختصاص داد .

وی  بر برگزاری کارگاه های  جدید و کاربردی بویژه در صنایع دستی  برای مددجویان زندان های استان تاکید کرد و گفت :برنامه ریزی لازم برای برگزاری بیشتر این نوع کارگاه ها برای  مددجویان در زندان های استان انجام گیردو نسبت به توسعه برنامه های اشتغال و حرفه آموزی اهتمام ویژه تری داشته باشیم.

 

در ادامه این جلسه سرکشی و بازدید از مکان های اشتغال زندانیان  دربیرون از  زندان های استان، پیگیری کارگاه خیاطی زندان نهاوند  وپیگیری کارگاه  اشتغال بازداشتگاه همدان از دیگر موارد مطرح شده بود که از سوی مدیر کل زندان های همدان  تاکید ومقرر شد روسا و مسئولان اشتغال و حرفه آموزی موارد را تا حصول نتيجه لازم دنبال كند.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*