برگزاری نشست مشترک مدیر کل زندان های همدان با فرمانده انتظامی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،نشست مشترکی با حضور حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان،سرهنگ طاوسی فرمانده یگان حفاظت اداره کل  با سرتیپ دوم ستاد پاسدار کامرانی صالح فرمانده انتظامی استان برگزار شد .

در این نشست مدیر کل زندان های همدان به ارائه گزارشی از زندان های استان پرداخت و با تاکید بر اینکه تعامل نیروی انتظامی و زندان تاثیر مثبتی در روند امنیتی زندان ها دارد افزود: اجرای طرح های انتظامی امنیتی مشترک فی مابین اداره کل  زندان ها و نیروی انتظامی  ، باعث کسب آمادگی های بیشتر نیروها در مقابله با بحران ها است.

محمد یاری  با بیان اینکه نیروی انتظامی در کشور جایگاهی ویژه ای دارد ، بر همکاری و تعامل هرچه بیشتر تاکید کرد .

در این نشست کامرانی صالح ضمن تقدیر از تلاش های مفید و سازنده مسئولان در امر زندانبانی و همچنین همکاری و همدلی با مجموعه انتظامی استان گفت :آنچه در عرصه حیات اجتماعی موجب دوام و ماندگاری می شود همانا انجام صادقانه و توام با خلوص نیت وظایف افراد در قبال تمام مسئولیت های الهی ،اخلاقی ،حرفه ای و انسانی آنان به منظور خدمت خداپسندانه به مردم است .

وی در ادامه قول مساعد در خصوص برگزاری رزمایش وتعامل و همکاری صمیمانه با مجموعه زندان های استان را داد .

در ادامه این نشست فرمانده یگان حفاظت زندان های استان همدان  از همکاری صمیمانه مجموعه انتظامی استان در برگزاری مانورهای مشترک که هر سال در سطح زندان های تابعه استان  به انجام می رسد قدردانی کرد .

 

گفتنی است در پایان این نشست فرمانده انتظامی استان همدان با اهدای لوح تقدیر از زحمات حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان قدردانی کرد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*