مدیرکل زندان های همدان بر ضرورت بازدید قضات از زندان ها تاکید کرد

مدیرکل زندان های همدان در  اولین  جلسه شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل زندان های همدان ،در جمع روسای زندان های تابعه استان و مسئولان ستادی اداره کل  بر ضرورت بازدید قضات از زندان ها تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، اولین  جلسه شورای اداری و برنامه ریزی با حضور “حسن محمد یاری ” مدیر کل  ،مسئولان ستادی اداره کل و روسای زندان های تابعه استان در زندان جدید ملایر برگزار شد.

مدیر کل زندان های همدان سرکشی روسای زندان ها از بندها ،عرض حضوری با زندانیان و رسیدگی به مشکلات آنان را مورد تاکید قرار داد .

محمد یاری افزود : زندان آبستن حوادث است و بایستی آمادگی برای مقابله با هر حادثه ای را داشته باشیم .

مدیرکل زندان های همدان در  اولین  جلسه شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل زندان های همدان ،در جمع روسای زندان های تابعه استان و مسئولان ستادی اداره کل  بر ضرورت بازدید قضات از زندان ها تاکید کرد و افزود : امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری با مجموعه های قضایی استان گام موثری برای  رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد .

وی با اشاره به این مطلب خاطر نشان کرد : یکی از راه های کاهش جمعیت کیفری در زندان ها تعامل مراجع قضایی با زندان و حضور مستمر قضات در زندان ها است.

مدیر کل زندان های همدان   در بخش دیگری از سخنان خود بر اشتغال زندانیان تاکید کرد وگفت :اشتغال و حرفه آموزی زندانیان مورد توجه جدی قرار گیرد و اشتغال زندانيان در دوران حبس نقش عمده‌اي در ارتقاء امنیت و آرامش محيط زندان دارد.

در ادامه همچنین  بر برگزاری کمیته  اولویت های دهگانه سازمان در ستاد اداره کل و زندان های تابعه استان  ،هماهنگی در امر ساخت و ساز و اقدامات عمرانی با اداره کل  ،رسیدگی به امور سربازان و ارائه آموزش های لازم ، ،نظارت جدی بر فروشگاه ها  ،استفاده صحیح از دوربین های مدار بسته ، ،كنترل مبادي ورودي به زندان ها ازجمله جلوگيري از ورود موادمخدر واقلام ممنوعه به زندان هاوصرفه جویی در هزینه ها  از دیگر موارد مطرح شده در اولین  شورای اداری بود که از سوی مدیر کل زندان های همدان  تاکید ومقرر شد روسا و مسئولان ستادی   موارد را تا حصول نتيجه لازم دنبال كند.

در اين جلسه ،مدير كل زندان هاي همدان ضمن شنیدن صحبت هاي  روساي زندان ها و مسئولان ستادي در روند عملكرد هر يك از واحد ها و زندان هاي تابعه قرار گرفت و رهنمودها و دستور لازم را در خصوص مسائل و پیشنهاد های مطرح شده ارائه کرد .

همچنین روسای زندان ها و مسئولان ستادی اداره کل از زندان جدید ملایر بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده این مجموعه قرار گرفتند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*