نجات یک نسل از آسیب های اجتماعی با آزادی زندانیان جرائم غیرعمد

یک هنرمند سینما و تلویزیون با بیان اینکه کمک‌های تک تک افراد برای رهایی زندانیان جرائم غیرعمد، یک خانواده را از فساد و آسیب‌های اجتماعی نجات می بخشد، گفت: آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تنها آزادی یک نفر نیست بلکه یک خانواده و یک نسل را از آسیب‌ها نجات می‌دهد.
به گزارش ایسنا، منطقه همدان، فخرالدین صدیق‌شریف امشب در دوازدهمین جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در همدان، با بیان اینکه در قاموس ایرانی همیشه محبت، عشق و گذشت وجود دارد، اظهار کرد: یکی از مراسم‌های پهلوانی برگزاری جشن گلریزان است.
وی با بیان اینکه در مراسم گلریزان هر شخص هر مقدار که توانایی داشت توان خود را برای حل مشکلات دیگران به کار می‌گرفت، افزود: امشب همه ما در مراسم گلریزان می‌توانیم آبروی خانواده‌های نیازمند را خریداری کنیم و آنها را از گرفتاری نجات بخشیم.
وی با اشاره به اینکه زمانی که سرپرست خانواده به آغوش گرم خانواده خود بازمی‌گردد، فرزندان آن از آسیب در امان می‌مانند و بالعکس، خاطرنشان کرد: اگر فرزندی به اعتیاد و بزهکاری روی آورد این نسل سینه به سینه ادامه خواهد داشت.
صدیق‌شریف با بیان اینکه همه می‌توانند یک پهلوان باشند و این هنگامیست که دریچه قلب انسان به سوی خدا باز باشد، ادامه داد: ممکن است هر یک از ما به خاطر کوچکترین اشتباهی در زندان و در موقعیت افراد زندانی جرائم غیرعمد باشیم بنابراین کمک افراد می‌تواند در آینده خانواده آنها اثرگذار باشد.
وی با بیان اینکه من عاشق مردم همدان هستم و اینجا را شهر عاشقان می‌دانم، خاطرنشان کرد: اگر امشب هر کمکی در این جشن انجام گیرد یقین بدانید که به خانواده خود در آینده کمک کرده‌اید.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*