جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در همدان برگزار شد

جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در همدان برگزار شد
امشب با حضور گسترده خیرین استان همدان دوازدهمین جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در همدان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، امشب با حضور گسترده مسئولان و خیرین از سراسر استان دوازدهمین جشن گلریزان در همدان برگزار شد.

در این مراسم نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه خالق آنچه را که آفریده از روی عشق آفریده است، اظهار کرد: خداوند انسان را آفرید و سراسر وجودش را از عشق لبریز کرد.

آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی با اشاره به اینکه انسان آیینه تمام‌نمای الهی است، افزود: اگر کسی اهل معرفت باشد از کوچکترین ذره تا بالای قله همه را جلوه‌ای از آفرینش خداوند می‌داند.

وی با بیان اینکه عظمت خداوند در آفرینش انسان و سایر موجودات دیده می‌شود، گفت: برخی از انسانها قدر و منزلت خود را نمی‌دانند در صورتی جایگاه انسان در جهان آفرینش بسیار بالاست.

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه خداوند خیر مطلق است اما افرادی همچون صدام معلون و ترامپ دیوانه شر مطلق هستند، افزود: باید برای همنوعان خود خیر بخواهیم و امید است که با قدم‌هایی که در این مسیر برداشته می‌شود هزاران گره از کار افراد باز شود.

لازم به یادآوری است که در این مراسم علاوه بر کمک‌های مادی خیرین و اقشار مختلف استاندار همدان مبلغ ۵۰ میلیون تومان، نماینده ولی فقیه در استان همدان ۱۰ میلیون تومان، حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان ۲ میلیون تومان، امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان کمک کردند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*