بازدید معاون دادستان دادسرای عمومی و انقلاب از بازداشتگاه همدان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،  “سعید رضوانی” معاون  دادستان دادسرای عمومی و انقلاب همدان ، به همراه ” احمد کاظمی” رئیس اجرای احکام انقلاب همدان و “حسین بیگلری” دادیار ناظر بر امور زندان و بازداشتگاه همدان  با هدف بازدید ماهیانه و بررسی امور قضایی مددجویان در محل بازداشتگاه همدان حضور بهم رساندند.

در ابتدا بازدید کنندگان در معیت “وحید قنبری” رئیس بازداشتگاه همدان از کلیه خوابگاه ها بازدید و سپس به دیدار چهره به چهره با مددجویان پرداختند.

در ادامه معاونت دادستان و هیات همراه پاسخگوی مشکلات و درخواست های تک تک مددجویان بوده و برای پیگیری پرونده های قضایی آن ها  رهنمودهای لازم را ارائه کردند .

در ادامه  “قنبری” رئیس بازداشتگاه ضمن نشست با بازدیدکنندگان و عرض قدردانی بخاطر بازدید از بازداشتگاه، گزارشی از وضعیت جاری و مشکلات و موانع موجود را ارائه کرد و در راستای برنامه های کاهش جمعیت کیفری، تسریع در پاسخگویی مراجع قضایی و ارتقاء وضعیت مکاتبات الکترونیکی را از  معاون دادستان خواستار  شد.

در پایان معاون  دادستان در جهت ارائه خدمات مطلوب و اظهار رضایت ایشان و سایر مسئولین قضایی از این مرکز؛ از وضعیت موجود زندانیان و شرایط و اقدامات انجام شده و همچنین وضعیت حقوق شهروندی مددجویان اظهار رضایت کرده و از خدمات مسئولین بازداشتگاه قدردانی کرد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*