جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل زندان های استان همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ، نخستین جلسه ستاد اقامه نماز زندان های استان همدان با حضور دبیران شوراهای اقامه نماز زندان های تابعه استان همدان در سالن جلسات اداره کل زندان های استان همدان با تلاوت آیاتی چند از کلام ا.. قرآن آغاز شد.

    در ابتدای این جلسه  سید احمد موسوی ، دبیر اقامه نماز زندان های استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ، از فعالیت های صورت پذیرفته در حوزه اقامه نماز زندان های استان در سال ۱۳۹۶ تقدیر و تشکر کرد.

دبیر اقامه نماز زندان های استان ، ضمن اشاره به جایگاه بی بدیل آموزه های دینی در اصلاح و تربیت مددجویان و بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه ، برپایی نماز را در قله این آموزه های دینی دانست و عنوان کرد: ستون خیمه دین هرچه مستحکم تر باشد ، آینده ای روشن و مملو از نور الهی در جامعه مسلمین را ترسیم می نماید و برپایی نماز جماعت در زندان های استان ، گامی موثر و بلند در راستای تحقق این هدف والا است .

موسوی با اشاره به جمع بندی فعالیت های اقامه نماز در سال ۹۶ در سطح زندان های استان ، خاطر نشان کرد: گزارش های خودارزیابی زندان های استان در سال ۹۶ در ستاد اقامه نماز زندان های استان امتیاز دهی شده و به ستاد اقامه نماز استان ارسال می گردد، از این رو لازم است مستندات ارسالی از زندان ها به دقت تهیه شده و به صورت مکتوب و مصور به ستاد اداره کل ارسال گردد.

در ادامه دبیران شوراهای اقامه نماز زندان های استان به نقاط ضعف و قوت برنامه های اجرا شده در سال ۹۶ پرداخته و به ارائه پیشنهاد به منظور اجرای بهتر برنامه های سال ۹۷ پرداختند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*