مدیرکل زندان‌های استان همدان: کمک به خانواده‌های نیازمند زندانیان باید به یک ارزش در جامعه تبدیل شود

مدیرکل زندان‌های استان همدان:

کمک به خانواده‌های نیازمند زندانیان باید به یک ارزش در جامعه تبدیل شود

مدیرکل زندان‌های استان همدان گفت: باید تلاش شود تا کمک به خانواده‌های نیازمند و آبرومند زندانیان در جامعه به یک ارزش تبدیل شود.

کمک به خانواده‌های نیازمند زندانیان باید به یک ارزش در جامعه تبدیل شودبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت زندانیان همدان به همراه مهدی  فضلی مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان همدان و جمعی از مسئولان ستادی اداره کل از سه خانواده تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان همدان تفقد و دلجویی کردند و از نزدیک با مشکلات و خواسته‌های آنان آشنا شدند .

مدیر کل زندان های همدان  در این دیدار با تقدیر از خدمات ارزشمند انجمن‌ها به مددجویان تحت پوشش خود ضمن تاکید بر حفظ کرامت انسانی و ارائه خدمات موثر و مستمر به خانواده های مددجویان  اظهار کرد: باید تلاش شود تا کمک به خانواده های نیازمند و آبرومند زندانیان در جامعه به یک ارزش تبدیل شود.

حسن محمدیاری هدف  از این دیدارها را  بررسی مشکلات و ارائه خدمات مناسب به خانواده های نیازمند زندانی  بیان کرد و یادآور شد: لازم است شناخت مشکلات خانواده زندانیان  و حل آن را در دستور کار قرار دهیم تا آسیبی متوجه خانواده‌ها نشود.

در این دیدارها خانواده‌های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و از سوی مدیر کل زندان‌های همدان رهنمودهای لازم برای حل و رفع مشکلات آنها ارائه شد.

گفتنی است؛ بعد  از هر بازدید کارت هدیه از سوی مدیرکل زندان های استان و یک سبد ویژه  به عنوان کمک غیر نقدی توسط مدیرعامل انجمن به هریک از خانواده‌های یاد شده پرداخت و اهداء شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*