سرکشی و دلجویی ازخانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان همدان با حضور مدیر کل زندان های همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ، حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت زندانیان همدان به همراه مهدی  فضلی مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان همدان و جمعی از مسئو ولان ستادی اداره کل  از سه خانواده تحت پوشش انجمن  حمایت زندانیان همدان تفقد و دلجویی کردند و از نزدیک با مشکلات و خواسته های آنان آشنا شدند .

در این دیدار مدیر کل زندان های همدان  با تقدیر از خدمات ارزشمند انجمن ها به مددجویان تحت پوشش خود ضمن تاکید بر حفظ کرامت انسانی و ارائه خدمات موثر و مستمر به خانواده های مددجویان  اظهار کرد : باید تلاش شود تا کمک به خانواده های نیازمند و آبرومند زندانیان در جامعه به یک ارزش تبدیل شود            .

مدیر کل زندان های همدان، هدف  از این دیدارها را  بررسی مشکلات و ارائه خدمات مناسب به خانواده های نیازمند زندانی  بیان کرد و یاد آور شد : لازم است شناخت مشکلات خانواده زندانیان  و حل آن را در دستور کار قرار دهیم تا آسیبی متوجه خانواده‌ها نگردد.

 

در این دیدار ها خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و از سوی مدیر کل زندان های همدان رهنمودهای لازم  برای حل و رفع مشکلات آن ها ارائه شد .

گفتنی است بعد  از هر بازدید کارت هدیه از سوی مدیرکل زندان های استان و یک سبد ویژه  بعنوان کمک غیر نقدی توسط مدیر عامل انجمن به هریک ازخانواده های یاد شده پرداخت و اهداء شد.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*