نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی در بازدید از زندان همدان :زندانبانی شغلی سخت و طاقت فرسا است

محمد کاظمی نائب رئیس  کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در بازدید از زندان همدان گفت : زندانبانی شغلی سخت وطاقت فرسا است .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،محمد کاظمی نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی  در معیت حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان ،مدیر زندان و جمعی از مسئوولان زندان همدان از این مجموعه بازدید کرد و از نزدیک در جریان اقدامات اصلاحی و تربیتی  انجام شده این مجموعه قرار گرفت .

محمد یاری مدیر کل زندان های همدان در این بازدید به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده پرداخت و در ادامه به مشکلات اعتباری در اجرای برنامه های اجرایی  زندان همدان  اشاره و خواستار توجه و مساعدت نائب رئیس  کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ملایر  در این خصوص شد.

در این بازدید کاظمی با حضور در زندان همدان ضمن بازدید از فعالیت های مختلف انجام شده در زندان همدان  با جمعی از مددجویان دیدار و گفتگو کردو در جریان فعالیت های انجام شده در حوزه اصلاح و تربیت در این زندان قرار گرفت.

وی ضمن قدردانی اززحمات مدیر کل زندان های همدان و کارکنان در راستای فعالیت در بخش های مختلف زندانبانی  در جمع مسئوولان این زندان گفت : زندانبانی شغلی سخت و طاقت فرسا است .

کاظمی افزود : زندان ها به توجه بیشتری بویژه در بخش اعتبارات نیازدارند و قول مساعد برای پیگیری مشکلات اعتباری را داد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*