نشست بصیرت افزایی ویژه کارکنان با حضور مدیر کل زندان های همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان،به مناسبت دهه فجرو سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  نشست بصیرت افزایی  با حضور حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان ، حجت الاسلام حسینی یمین استاد حوزه و دانشگاه و جمعی از کارکنان  و بسیجیان  شاغل دراداره کل ،زندان های همدان ،کانون ،اردوگاه و بازداشتگاه در سالن آمفی تئاتر اداره کل زندان های همدان برگزار شد .

دراین نشست که با هدف آگاهی و ایجاد معرفت و بصیرت دینی برگزار شد ، حجت الاسلام حسینی یمین استاد و حوزه دانشگاه به عنوان سخنران حضور داشت و گفت : قرآن کیمیا است و خواندن قرآن به شدت بصیرت انسان را بالا می برد .

وی با اشاره به اهمیت خواندن قرآن در زندگی افزود : امام خمینی (ره) هر ۱۰روزیکبار قرآن کریم را ختم می کردند .

حسینی در ادامه به روایتی  از امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت : که حضرت می فرمایند :اگر می خواهید دنبال علم بگردید اگر به غیر از قرآن به آن دست یابید حتما به جهالت کشانده خواهید شد .

وی همچنین  جمع حاضر را به خواندن کتاب تشویق کرد و یاد آورشد : کتاب جایی است که اندیشه عمیق به اشتراک گذاشته می شود و امروزه فضای مجازی انسان را از سمت کتاب و مطالعه روی برگردانده است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم پایبندی همگان به قانون اساسی و آرمان های حضرت  امام خمینی (ره) و  مقام معظم رهبری(مدظله العالی  ) تاکید و خاطرنشان کرد: در جامعه بالغ افراد باید به قوانین پایبند باشند .

گفتنی است در پایان همچنین جلسه پرسش و پاسخ برگزار و حجت الاسلام حسینی به سوالات کارکنان پاسخ های لازم را ارائه کرد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*