ذیحساب جدید اداره کل زندان های همدان با حضور مدیر کل معارفه شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،آئین معارفه ذیحساب  جدید اداره کل زندان های استان با حضور  حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان ،محمودی  نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان و جمعی از کارکنان و مسئو ولان مالی اداره کل زندان های همدان و دارایی  در سالن کنفرانس اداره کل زندان های همدان برگزار شد .

در ابتدای این آئین مدیر کل زندان های استان  همدان،ضمن تقدیر از همکاری مطلوب و شایسته  علی اوسط  مرادی  ذیحساب  سابق اداره کل زندان های همدان  گفت  : ایشان در این مدت همانند یکی از کارکنان سازمان در کنار مجموعه حضور داشته و همواره تجارب و اطلاعات ارزشمند خود را در اختیار کارکنان  بویژه حوزه معاونت اداری و مالی این اداره کل قرار داده است.

مدیر کل زندان های همدان در ادامه  برای ذیحساب جدید آرزوی موفقت  کرد  که   در راستای اهداف و عملکرد سازمان زندان ها و نظام گام بردارد و از همه همکاران انتظار داریم که با ایشان همکاری لازم را  داشته باشند.

در ادامه محمودی  نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با اشاره به مسئولیت خطیر ذیحسابان در دستگاه های اجرایی   ادامه داد :  مسئولیت ذیحسابان  در دستگاه های  اجرایی  بسیار سنگین است.

وی با بیان اینکه  ذیحسابان ،سفیران امین دولت در دستگاه های اجرایی هستند  و براساس رسالت خود در حوزه مالی فعالیت می کنند، به برخی از وظایف ذیحسابان اشاره کرد و افزود : اولین  وظایف آنان مشاوره خوب برای مدیران دستگاه های اجرایی می باشند .

محمودی با بیان اینکه در حوزه نظام سلامت اداری و مباحث مالی ذیحسابان ماموریت ویژه ای دارند افزود :همچنین توسعه و توانمند سازی نیروی انسانی از اولویت خاصی برای ما برخوردار بوده است .

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان   خاطر نشان کرد :مرادی ذیحساب سابق اداره کل زندان های همدان از همکاران با تعهد و تخصص بالا است و عملکرد خوب ایشان نشان دهنده مدیریت خوب مدیر کل زندان های همدان  می باشد و برای ذوالفقاری ذیحساب جدید اداره کل زندان های همدان آرزوی موفقیت کرد .

گفتنی است  در پایان این آئین به پاس تقدیر و تشکر از زحمات  علی اوسط مرادی  ذیحساب سابق اداره کل زندان های همدان ، لوح تقدیری از طرف مدیرکل زندان های استان به رسم یاد بود به وی  اعطاء و ذوالفقاری  از سوی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان به عنوان ذیحساب جدید اداره کل زندان های همدان  معرفی شد.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*